Инфрачервоний термометр Braun BNT400

Инфрачервоний термометр Braun BNT400

Инфрачервоний термометр Braun BNT400 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
1 777 ₴
В наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Безконтактний лобовий термометр Braun BNT 400 із системою "Age Precision®"

BNT400 поєднує простоту використання як безконтактного, так і тактильного вимірювання з унікальною технологією Braun Age Precision®, яка допомагає батькам усунути сумніви щодо вимірювання температури.


Надзвичайно чутливий датчик у поєднанні з інноваційною оптичною системою захоплює вдвічі більше тепла, що виділяється людським тілом, ніж традиційні головні термометри. Потім захоплена енергія перетворюється на клінічно точне показання температури.


Крім того, у безконтактному режимі датчик наближення вказує правильне положення термометра, щоб результат вимірювання був максимально точним. Положення термометра та його відстань від фронту дуже важливі при зчитуванні температури неінвазивними методами. Це забезпечується системою, розробленою Braun, яка вказує на правильне розташування термометра. Великий дисплей із змінним кольором підсвітки додатково полегшує інтерпретацію результатів вимірювань.

функції

 

 • Подвійна технологія - Безконтактне та тактильне вимірювання на лобі.
 • Безконтактний режим: неінвазивний та зручний - до 2,5 см від лоба.
 • Сенсорний режим: режим вимірювання лоба.
 • Швидке та делікатне вимірювання менше ніж за 2 секунди.
 • Проривна технологія. Ультрачутливий сенсор і оптична система з клінічно доведеною точністю в обох режимах вимірювання.
 • Він має спеціальний датчик, що забезпечує точне зчитування вимірювання, виділяє точку між бровами на лобі, в якій слід вимірювати температуру.
 • Система, яка полегшує правильне розташування термометра, показує, якщо термометр знаходиться занадто далеко від лоба і результат може бути неточним.
 • Функція "Age Precision®" з барвистою інтерпретацією результатів на дисплеї. 
 • Визначення лихоманки змінюється з віком. Ви можете встановити вік, щоб уточнити температуру сімейства. Батькам більше не доводиться здогадуватися, яка температура є нормою і яка ознака хвороби. Екран загоряється: зелений- коли температура нормальна, жовтий- коли лихоманка настала, червоний- коли висока температура.
 • Спокійний режим вимірювання нічної температури та відображення нічної підсвітки корисні для перевірки температури, коли ви не хочете розбудити дитину.
 • Режим вимірювання температури їжі. Це дозволяє легко виміряти температуру їжі, напоїв або води для дитячої ванни.

Переваги термометра BRAUN BNT400

 

 • Вимірювання менше ніж за 2 секунди. Інноваційна технологія зчитування інфрачервоного випромінювання дозволяє виміряти температуру лоба менше ніж за 2 секунди як за допомогою сенсорного, так і безконтактного вимірювання.
 • Точність та надійність - Завдяки унікальній технології він фіксує тепло, природне випромінюване лобом для обчислення температури тіла. Ви можете отримати таку ж професійну точність, як доторкнувшись до лоба дитини термометром і тримаючи його на відстані до 2,5 см.
 • Простота використання - термометр Браун неінвазивний. Вимірювання можна проводити навіть тоді, коли дитина спить. Термометр безпечніший для використання у дитини, ніж ректальний термометр, і його легше використовувати порівняно з іншими методами.
 • Безпека та гігієна - Безконтактний варіант вимірювання мінімізує розподіл мікробів. Термометр повністю безпечний для використання у дітей та дорослих.

Характеристики

Код товара
20010518
Производитель
Braun
Гарантійний термін
6 місяців
Гарантійний термін (місяців)
6

Подобные товары

Вушний инфрачервоний термометр Braun IRT 6520 ThermoScan 7 в Ивано-Франковской области от компании Інтернет-магазин EconomPokupka
Топ продаж
2 096 ₴ Вушний инфрачервоний термометр Braun IRT 6520 ThermoScan 7Код: 17010141
Термометр Braun IRT 3030 в Ивано-Франковской области от компании Інтернет-магазин EconomPokupka
1 190 ₴ Термометр Braun IRT 3030Код: 17010119