Змишувач Ferro Zumba II BZA42B

Змишувач Ferro Zumba II BZA42B ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
1 653 ₴
Под заказ, 7 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Змішувач для кухні з гнучким виливом чорного кольору ZUMBA II FERRO

Основна інформація: 2 функції розпилення керамічний регулятор установка на один отвір гнучкий носик регульована форма носика змінний діапазон виливу від 18 см до 38 см Регулятор потоку від 29 см до 44 см. Гнучкі з'єднання M24x1 G3 / 8 - хром M10x1

Характеристики товару

Змішувач для кухні ZUMBA II - це модель із зручним, гнучким носиком і на в той же час можливість легко змінити струмінь, що чудово виглядає в сучасних інтер'єрах кухні. Гнучкий носик - надзвичайно корисна функція для людей, які цінують безкоштовне та зручне використання змішувача. Це дозволяє надати носику будь-яку форму, змінювати висоту та діапазон струменя води залежно від ваших потреб, забезпечуючи швидке полоскання посуду або зручне миття раковини.

Дві функції розпилення Перемикач у кінці носика дозволяє легко змінити схему розпилення. ZUMBA II має два типи. Повітряний потік - рівномірний, помірний потік з центральною частиною наконечника. Використовується для наповнення посуду. Розпилювач - потік, що розсіюється через форсунки по всьому периметру носика. Практично для миття фруктів та овочів вручну та миття. ZUMBA II оснащений потоковим вимикачем з двома функціями: потоком повітря та душем. Потік змінюється поворотом наконечника носика.

Режим 1 - Розпилювач Струмінь розподіляється через форсунки по всьому периметру носика. Практично для миття фруктів та овочів вручну та миття.

Режим 2 - Спрей Рівномірний, ніжний струмінь із центром кінчика. Використовується для наповнення посуду.

Технічне креслення

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
21040608
Производитель
Ferro
Стан
Новий