Автомобильний видеореестратор Mio MiVue 731

Автомобильний видеореестратор Mio MiVue 731 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
5 393 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Опис продукту

wideo_rejestrator_samochodowy.svg

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

MiVue відрізняється не тільки дуже високою функціональністю і довговічністю , але і своїм естетичним рівнем. Це простий, елегантний, сучасний, малогабаритний пристрій. Встановлений на лобовому склі, він не відволікає уваги, не затуляє дорогу і не відволікає від неї. Коли він не використовується, він легко поміститься у бардачку.

Опис запису MIO MiVue 731 Drive Recorder


najnowocze__niejsze_technologie.svg

ADAS

Пристрій оснащений ADAS (вдосконаленими системами допомоги водієві) , що є інтелектуальною комбінацією двох систем допомоги водієві, відомих як LDWS та FCWS. Перший застерігає від безконтрольної зміни смуги руху, другий - від ризику зіткнення. Бездоганна робота систем можлива завдяки постійному контролю відстані до транспортного засобу попереду та аналізу ситуації відеореєстратором.

MIO MiVue 731 Drive Recorder adas


full_hd.svg

ЗАПИС FULL HD 1080P

Ви можете відтворювати записи з відеореєстратора у відмінній якості. Камера MiVue 731 , яка записує зображення в якості Full 1080p HD і зі швидкістю 30 кадрів в секунду , може фіксувати кожну деталь на дорозі, включаючи номерні знаки проїжджаючих транспортних засобів. Таке відео може виявитися корисним доказом у разі проведення страхового розслідування.

MIO MiVue 731 Drive Recorder fhd


foto_przyslona.svg

ДІАФРАГМА F2.0 І ОПТИКА ЗІ СКЛА

Ідеальна якість записів пристрою підтримується діафрагмою F2.0 , яка забезпечує оптимальну кількість світла до об’єктива, забезпечуючи чітке зображення навіть у надзвичайно похмурі дні.

Об'єктив відеореєстратора MIO MiVue 731 Drive Recorder


foto_szerokokatne.svg

ШИРОКИЙ РЕАЛЬНИЙ КУТ ЗОРУ

Відеореєстратор MiVue 731 оснащений об'єктивом, що забезпечує кут огляду 130 градусів . У підсумку на відео видно не лише простір безпосередньо перед автомобілем, а й оточення дороги. Це дозволяє зафіксувати ще більше деталей потенційної дорожньої ситуації.

MIO MiVue 731 Drive Recorder широкий


gps.svg

GPS ПОЗИЦІОНУВАННЯ

Моделі відеореєстраторів цієї серії, на відміну від більшості автомобільних камер, доступних на ринку, мають вбудований модуль GPS, який реєструє не тільки положення автомобіля, але також напрямок руху та швидкість, з якою він рухається. Усі ці дані можуть служити додатковим доказом при розгляді страхових відшкодувань. За допомогою програми MiVu Manager ви також можете відтворити прокладений маршрут на Картах Google.

MIO MiVue 731 Drive Recorder gps


bezpieczenstwo.svg

РЕЖИМ ПАРКУВАННЯ

MiVue забезпечує безпеку автомобіля не тільки під час руху. Пристрій здатний реєструвати ситуацію, навіть коли ви не в машині. У паркувальному режимі запис починається, коли рух виявляється у полі зору камери . Це практичний захист у разі наїзду чи подряпини на переповненому паркінгу.

Парковка MIO MiVue 731 Drive Recorder


zyroskop_ogolny.svg

3-ОСЬОВИЙ ДАТЧИК ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ

Тривісний датчик удару спрацьовує при перевантаженні. Потім напрямок руху фіксується на хвильовій діаграмі, з якої після аварії можна чітко прочитати, звідки і за яких обставин стався удар. Такий запис може служити доказом відповідальності за склобій.

Датчик MIO MiVue 731 Drive Recorder


smartfon_ogolny.svg

МЕНЕДЖЕР MIVUE

Додаток MiVue Manager дозволяє легко відтворювати та ділитися своїми дорожніми записами з іншими користувачами. Це дозволяє зберігати записані матеріали в порядку та переглядати маршрути, пройдені на картах.

Додаток MIO MiVue 731 Drive Recorder


Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
21051004
Производитель
Mio
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий