Стильчик для годування Chicco Polly Easy Sunset

Стильчик для годування Chicco Polly Easy Sunset ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
4 420 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

POLLY EASY був розроблений для динамічного відстеження розвитку дитини. На першому етапі Поллі - це безпечний, зручний стільчик для годування. Потім ми перетворюємо його на звичайний стілець (від'єднуємо лоток) Регулювання Практично кожен елемент стільця можна регулювати відповідно до зросту дитини: 7-ступінчасте регулювання висоти сидіння, 3-ступінчасте регулювання висоти підніжки, 3-ступінчасте регулювання спинки , 5-точковий ремінь безпеки, 3 положення лотка. Лоток оснащений жорстким ступінчастим бар'єром. Коли піддон не використовується, його можна повісити на спинку рами стільця. Сидіння широке та зручне з одинарною оббивкою, легко чиститься, виготовлене з нетоксичного, не розриваючого ПВХ. Стілець, який росте разом з дитиною!

POLLY EASY - це високий стілець для годування, який змінюється і росте разом з дитиною, супроводжуючи його під час навчання їсти: для шестимісячної дитини це практичне і зручне крісло, а для старших дітей воно дозволяє їсти за столом з мамою і татом! Стільчик для годування з 6 місяців і перший стілець від 12 місяців в одному! Це зручне крісло ідеально підходить для дітей віком від 6 місяців, які навчаються їсти. Їх легко перетворити на перший стілець для однорічної дитини. Завдяки цьому дитина зможе насолоджуватися спільною трапезою за столом усією родиною. Крім того, він має практичний, широкий піднос, який можна встановити і встановити однією рукою! До 7 положень регулювання висоти!

Стілець POLLY EASY можна регулювати на висоту кожного столу та на потреби дитини на кожному етапі його розвитку. 7-позиційне регулювання висоти просте та інтуїтивно зрозуміле Надзвичайно малі розміри! Стілець POLLY EASY легко складається і займає дуже мало місця. Можна зберігати у вертикальному положенні Легкий транспорт Як у розкладеному, так і в складеному вигляді, повністю безпечний завдяки 2 заднім колесам

Вага та розміри
Вага 10 кг
Габарити в розкладеному вигляді 63,5 × 82 × 104 см.
Габарити в складеному стані: 63,5 × 25,5 × 92 см
для дитини від 6 років до 36 місяців

Інструкції з техніки безпеки
Рекомендується використовувати крісло для дітей від 6 місяців до 3 років, вагою не більше 15 кг. Використання ременів безпеки з матеріалом, що розділяє ніжки, є необхідним для забезпечення безпеки дитини.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!


Характеристики

Код товара
103507
Производитель
Chicco
Производитель
Chicco