Корм для собак Royal Canin Medium Sterilised 10кг

Корм для собак Royal Canin Medium Sterilised 10кг ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
3 246 ₴
Нет в наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

ПОВОРОЖНІ СОБАКИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

СТЕРИЛІЗОВАНІ

ЗРОБІТЬ СВОЮ СОБАКУ ВІДПОЧИСЛЕНОЮ. Хороший стан тіла означає менше проблем зі здоров’ям, більше життєвих сил та кращу якість життя вашої собаки. Однак після стерилізації собаки можуть бути менш схильні до фізичних вправ, хоча апетит залишається високим. Тому підтримка оптимальної маси тіла у стерилізованих собак може стати справжньою проблемою для доглядачів. Ви можете повністю задовольнити апетит собаки, не ризикуючи зайвою вагою, завдяки високоякісному повноцінному корму з чудовими смаковими якостями.

Повне задоволення апетиту завдяки високоякісним поживним речовинам, ретельно підібраним, щоб ваша собака була стрункою та активною.

Унікальний рецепт з високими смаковими якостями створений для підтримки добробуту вашої собаки. Спеціально розроблений крокет забезпечує правильний об’єм їжі, а харчові волокна, корисні для кишечника, забезпечують відчуття ситості. Поєднання високого вмісту білка та помірного рівня жиру допомагає підтримувати оптимальну масу тіла вашої собаки. Рецепт збагачений L-карнітином, що підтримує метаболічні зміни в клітинах.

Наука Досягнення багаторічних передових наукових досліджень у галузі харчування собак тепер у вашому розпорядженні завдяки їжі, призначеній для собак після стерилізації.

Харчування Не є новиною те, що правильно збалансоване харчування може допомогти організму боротися з різними типами чутливості. Здорове харчування робить крок далі у підтримці життя тварин шляхом усунення перших ознак певних типів чутливості.

ЕФЕКТ ВИБРАНИХ ПОЖИВНИХ СРОКІВ

Високий вміст білка сприяє збереженню м’язової маси. Рецепт із чудовими смаковими властивостями багатий на легкозасвоювані білки, забезпечуючи підтримку вашої собаки м’язової маси під час процесу схуднення , тоді як жир і калорії (енергія) відповідно зменшуються. У їжу використовуються лише найякісніші білки, а їх тип точно адаптується до потреб собаки Дієтичні клітковини сприяють відчуттю насиченості Спеціальна комбінація різних видів розчинних і нерозчинних харчових волокон сприяє відчуттю наповненості собаки. Крім того, це забезпечує оптимальний прохід кишечника та кращий процес травлення.

Помірний рівень жиру допомагає підтримувати здорову масу тіла Формула їжі знижує рівень жиру, що допомагає підтримувати здорову масу тіла собаки і тим самим допомагає уникнути проблем зі здоров’ям, спричинених надмірна вага.

-14% калорій у стерилізованому MINI, стерилізованому MAXI

-10% калорій у стерилізованому середньому

ДОГЛЯДАЙТЕ СВОЇХ СОБАК ПОТРЕБИ

1. Після стерилізації обмін речовин у собак сповільнюється, тоді як апетит все ще може залишатися високим.2. Переконайтеся, що апетит вашої собаки задоволений високоякісними поживними речовинами, підібраними для збереження стрункості та активності.3. Високий вміст білка допомагає підтримувати м’язову масу.

4. Помірний рівень жиру допомагає підтримувати здорову масу тіла 5. Харчові волокна сприяють відчуттю насичення.6. Калорійність була знижена на 11%, 14%, 10% порівняно з підтримкою їжі для дорослих собак. Ефективність рецепта перевірена та доведена науково на фермах Royal Canin.

ЗМІНИТЕ КОРМЕННЯ ВАШОГО СОБАКИ СТЕРИЛІЗОВАНОЮ КОРОЛЬСЬКОЮ КАНІНОЮ Програма стерилізованого годування складається з двох продуктів. І хрусткі крокети, і ніжний паштет оптимально збалансовані і цілісні, створюючи чудове поєднання. Подаруйте своїй собаці ніжний паштет із смачними крокетами! Крокети були спеціально розроблені для розміру та міцності зубів собак малих, середніх та великих порід. Ми впевнені, що ваша собака знайде нашу їжу принаймні такою ж приємною, як і для нас!

ЩО ЩО ВИ МОЖЕТЕ РОБИТИ ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО СТАНУ ВАШОГО СОБАКИ? 1. Дайте собаці точно зважені порції їжі, як рекомендовано у таблиці дозування на упаковці.2. Забезпечуйте собаці достатньо фізичних вправ щодня, роблячи тривалі прогулянки, вільно бігаючи та граючи разом вдома та на вулиці.3. Використовуйте відмірну порцію добового раціону їжі як винагороду замість інших закусок. Якщо ви не впевнені або маєте запитання щодо здоров’я вашої собаки, зверніться до свого ветеринара.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
21040226
Производитель
Royal
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий