Корм для собак Eukanuba Breed Nutrition German Shepherd Adult 12кг

Корм для собак Eukanuba Breed Nutrition German Shepherd Adult 12кг

Корм для собак Eukanuba Breed Nutrition German Shepherd Adult 12кг ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
2 048 ₴
Нет в наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Корм для дорослих собак породи німецька вівчарка

Еукануба постійно прагне внести харчові інновації у свої продукти, які обслуговують усіх собак - різного розміру, віку, ваги та породи, адже ми знаємо, що ця їжа має велике значення для здоров'я та благополуччя вашої собаки. Також для німецької вівчарки - породи, яка характеризується пильністю та активністю - спосіб годування собаки може мати великий вплив на якість життя.

Забезпечення оптимального харчування вашої німецької вівчарки є місією Eukanuba, і виконання цієї місії підтримується використанням високоякісної сировини та ретельно продуманим складом їжі. Еукануба вважає, що собакам краще їсти, як їх хижих предків, тому основними джерелами білка в нашій продукції є високоякісні тваринні інгредієнти - курка, баранина та яйця.

Німецька вівчарка Eukanuba - це спеціальна композиція з ретельно підібраних інгредієнтів, використання яких значною мірою є результатом багаторічних досліджень, і які забезпечують організм собаки набагато більшими перевагами, ніж просто задоволення основних харчових потреб.

Особливості їжі:

Основним джерелом білка в їжі німецької вівчарки Eukanuba є високоякісні інгредієнти тваринного походження. Eukanuba, ми знаємо, яку різницю можуть мати високоякісні продукти харчування. Ми радимо вам побачити різницю на власні очі.

Ви можете допомогти своїй собаці задовольнити її потреби, наприклад:

Міцні суглоби - поживні поживні речовини хряща, включаючи глюкозамін та хондроїтин, дозволяють поповнювати поживні речовини, необхідні для здорового побудови хряща, і тим самим допомогти собаці зберегти здатність вільно пересуватися та вести активний спосіб життя. Сильні м’язи без жиру - L-карнітин сприяє перетворенню жиру в корисну енергію, необхідну таким органам, як серце, печінка та скелетні м’язи. Це допомагає контролювати вагу вівчарки і підтримувати її м’язову масу. Чудова шкіра та шерсть - Оптимально збалансовані жирні кислоти Омега-6 та Омега-3 у їжі собаки (співвідношення Омега-6: Омега-3 між 5: 1 та 10: 1) допомагають йому досягти ідеального стану шерсті вже через вісім тижнів - розщеплення бурякової м’якоті кишковими бактеріями призводить до утворення цінних речовин (коротколанцюгових жирних кислот), які забезпечують енергію клітин кишечника, полегшуючи таким чином процес травлення.

Аналіз корму:

Білок 23,0%, сирий жир 13,0%, зола 7,0%, клітковина 3,0%, волога 8,0% кальцій 1,0%, фосфор 0,80%

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
21040214
Производитель
Eukanuba
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий