Котячий наповнювач Certech Super Benek Compact 25л

Котячий наповнювач Certech Super Benek Compact 25л

Котячий наповнювач Certech Super Benek Compact 25л ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
1 191 ₴
Под заказ, 10 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Гігієнічна підстилка для котів Super Benek Compact - це продукти, що характеризуються регулярними грубими зернами розмірами 0,5-2 мм, що забезпечує найкращий захист від поширення посліду. Вони дуже ефективно поглинають рідини та неприємні запахи, забезпечуючи хороший антибактеріальний захист. Вони злипаються, утворюючи правильні, компактні грудочки. Дуже абсорбуючі, без пилу гранули, не прилипають до дна сміттєвого ящика.

Супер компактний котячий підстилка Benek з першого погляду:

Дрібне зерно 0,5-2 мм

100% біо-натуральний продукт. Природний запах глибин землі робить його особливо улюбленим кішками

Висока ефективність Супер абсорбент Вбирає рідини та неприємні запахи Усуває грибки та бактерії Рекомендовано спеціально для чоловічих тварин Гігієнічна підстилка з регулярними зернами 0,5-2 мм призначений для домашніх тварин виготовляється з бентонітової глини. Найефективніший з усіх доступних мінеральних підстилок, він одночасно злипається і набрякає, що значно підвищує ефективність поглинання. Він дуже ефективний при поглинанні рідин та неприємних запахів.

Дуже абсорбуючі, не пилові гранули злипаються, утворюючи плоскі еліптичні грудочки. Завдяки цій властивості, навіть при вмісті підстилки в сміттєвому ящику нижче 4 см, використана підстилка не прилипає до дна.

Спосіб використання підстилки з бентоніту:

Насипте в ящик для котячого шару шар 3. 5 см по всій поверхні ящика для сміття, а для інших тварин зробіть відповідний насип у клітці. Тільки використана (грудка) частина підстилки повинна бути замінена (видалена), можливо заповнити прогалини. Після ретельного очищення сміттєвого ящика, посипте підстилку з підстилки, не збиваючись раніше.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
21040374
Производитель
Certech
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий

Подобные товары