+380 (98) 565-83-44
Очищувач повітря Sharp FP-F30EU-H ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1

Очищувач повітря Sharp FP-F30EU-H

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
4 540 ₴
Под заказ, 7 днів
Код: 21031164

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»
Післяплата
Оплата на картку «Monobank»
Контактна інформація
Телефони
Адреса
Украина, Ивано-Франковская обл., Коломия, Коломия

Опис

Опис

Іонізатор очищувача повітря Sharp FP-F30EUH Ширина виробу 40 см

Очищувач повітря Sharp FP-F30EUH

Очищувач повітря Sharp  FP-F30EUH є базовою моделлю в асортименті Sharp, однак він повністю ефективний, коли мова йде про очищення повітря в приміщеннях площею не більше 21 м2 . Він оснащений системою очищення, що складається з двох вбудованих фільтрів та іонного генератора за технологією Plasmacluster.

Чому очищувач Sharp?

Довіряйте визнаному виробнику, який завжди був піонером у галузі очищення повітря. Японський концерн виробляє очищувачі протягом десятиліть . Це стосується вашого здоров’я.

Унікальні технології. Тільки очищувачі повітря Sharp використовують запатентовану технологію Plasmacluster . Без цієї технології очищувач складає лише половину очищувача.

Низькі експлуатаційні витрати . Пов’язані із заміною фільтрів, включаючи термін їх служби та витрати на придбання. Плюс енергозберігаюче енергоспоживання.

Ефективність очищення в поєднанні з тихою роботою пристрою . Важливо, щоб очищувач працював ефективно, але в той же час не видавав занадто стійких шумів. Це особливо важливо вночі, під час сну.

Центральна служба з процедурою від дверей до дверей . У разі виникнення проблем із пристроєм зателефонуйте на гарячу лінію та негайно отримайте допомогу.

Купуйте фільтри для свого пристрою в майбутньому . Сьогодні ви можете придбати фільтри для очищувачів Sharp, продані десять років тому. Подумайте про це, перш ніж вирішити придбати очищувач.

Для кого призначений очищувач повітря?

Для всіх, хто не байдужий до власного здоров’я . Для жінок, для чоловіків, для людей, що живуть у містах та селах. Для людей похилого віку та для дітей. Для всіх, хто має проблеми з диханням, для алергіків, для спортсменів.

Популярність очищувачів повітря зросла із збільшенням соціальної обізнаності про т.зв. смогу . Це правда, що у нас у Польщі найгірше повітря у всьому ЄС. Боротьба зі смогом із твердими частинками ТМ2,5 та ПМ10 є найважливішим завданням очищувача, який застосовується у Польщі.

Але очищувач повітря - це цілорічний пристрій . Його робота особливо оцінить алергію, вдихувану під час запилення дерев та трав, а також алергію на пил та пилові кліщі.

Очищувач повітря зменшує кількість пилу у вашому домі. Освіжає повітря. Полегшує дихання. Це зменшує сінну лихоманку. Це покращує якість сну. Він бореться не тільки із забрудненнями, що надходять ззовні, але і з тими, які ми генеруємо в своїх будинках: пил, мертві клітини шкіри, волосся, парфуми, освіжувачі повітря, аерозолі, волога, комахи та мікроби, харчові крихти, сигаретний дим, приготування парів.

Гострий очищувач повітря у боротьбі з коронавірусом ГРВІ-CoV-2

Гострі очищувачі повітря також очищають повітря від біологічних забруднень. У цій галузі вони не мають собі рівних серед інших виробників очищувачів повітря. Вони ефективно видаляють з повітря віруси, бактерії, алергени, грибки та цвілі. Для боротьби з небажаними гостями у нашому будинку використовуються два методи очищення повітря: пасивний (фільтр HEPA H13, вугільний фільтр) та активний (технологія PLASMACLUSTER).

Зупинимось на технології PLASMACLUSTER, оскільки ця технологія тут відіграє ключову роль і є запатентованою Sharp технологією, якою не можуть похвалитися інші виробники. Цю технологію компанія Sharp представила у 2000 році. Його ефективність у боротьбі з біологічним забрудненням підтверджена численними дослідницькими центрами по всьому світу, включаючи низку визнаних японських, європейських та американських університетів. На даний момент існують надійні дослідження, які підтверджують 100% ефективність цього методу для нейтралізації вірусу пташиного грипу, а також свинячого грипу. Тому існує велика ймовірність того, що ця технологія має однакову ефективність у боротьбі з ГРВІ-CoV-2.

Однак пам’ятайте, що очищувач повітря Sharp може зробити для нас ідеально очистити повітря в наших будинках, офісах чи магазинах, але це не захистить нас від забруднення, якщо ми не будемо обережні в контактах з іншими людьми і не дотримуватися рекомендацій Національного інституту громадського здоров'я.

Ми закликаємо купувати пристрої не лише домашніх користувачів. На наш погляд, очищувачі повітря Sharp ідеально підходять для громадських місць, магазинів, перукарень та салонів краси. Для багатьох споживачів наявність очищувача в приміщенні може бути умовою для користування послугами даного об'єкта.

Іонізатор очищувача повітря Sharp FP-F30EUH

Специфікація:

 • Тип пристрою: очищувач повітря
 • Немає вбудованого зволожувача
 • Усуває забруднення :
 1. Смог, пил  ПМ10  та  ПМ2,5
 2. Пил і кліщі, волосся, шерсть тварин
 3. Пилок та алергени
 4. Віруси (включаючи грип), бактерії, грибки, цвілі
 5. Сигаретний дим
 6. Неприємні запахи
 • Рекомендована площа очищення повітря:  до 21 м2
 • Три режими роботи потоку повітря: високий / середній / низький (нічний)
 • Витрата повітря:  180  /120/60  м3 / год  (. Режим Н / ср / низький)
 • Рівень шуму: 47/38 / 26  дБ  (високий / середній / низький режим)
 • Споживання енергії (струм): 51/30/13 Вт (режим Високий / Середній / Низький)
 • Споживання енергії в режимі очікування: 0,7 Вт
 • Вбудовані фільтри :
 1. Попередній фільтр
 2. HEPA-фільтр  H13
 • Довговічність фільтра HEPA - до 2 років з моменту розпакування
 • Генератор іонів плазмокластера
 •  Режим іонного душу - спеціальний режим роботи очищувача, що використовує технологію Plasmacluster, під час якого пристрій виділяє велику кількість позитивних і негативних іонів - функція, особливо рекомендована як підготовка приміщення перед сном
 • Нічний режим, тиха робота  - коли вентилятор встановлений на найменший діапазон швидкостей, пристрій видає шум на рівні 26 дБ. Це дуже мало, це значення дозволяє встановити очищувач в спальні або дитячій кімнаті і запускати його вночі
 • Робота в автоматичному режимі: немає
 • Автоперезапуск
 • Енергозбереження
 • Безмовний
 • Привабливий дизайн
 • Інтуїтивно зрозуміла і проста панель управління
 • Довжина силового кабелю: 2 м
 • Розміри очищувача: 400 x 463 x 182 мм (Ш x В x Г)
 • Вага очищувача: 4 кг
 • Вага упаковки: 5,11 кг
 • білий колір
 • Живлення: 220-240 В, 50/60 Гц

Включено:

 • Очищувач повітря Sharp FP-F30EU-H
 • Попередній фільтр
 • HEPA-фільтр H13 (FZ-F30HFE)
 • Посібник користувача польською мовою
 • Підтвердження покупки: квитанція або рахунок-фактура

Очищувач повітря іонізатор Sharp FP-F30EUH Потужність 13 Вт

Іонізатор очищувача повітря Sharp FP-F30EUH марки Sharp

Іонізатор очищувача повітря Sharp FP-F30EUH Модель FP-F30EUH

Технологія плазмокластера

Це унікальна технологія очищення повітря, яка відрізняє очищувачі повітря Sharp від конкурентів і робить їх неперевершеними . Жодна з компаній, що виробляють очищувачі повітря, не може похвалитися у своїх продуктах технологією, яка б дорівнювала або навіть близька до технології продуктів Sharp.

Завдяки цій технології очищувач повітря Sharp ефективно бореться з такими забрудненнями, як віруси (включаючи віруси грипу), бактеріями, грибками, цвіллю, пилком, кліщами, а також зменшує появу неприємних запахів . Люди, які страждають алергією на інгаляційну алергію, отримують користь від використання очищувача за цією технологією.

Технологія Плазмакластер заснована на роботі генератора позитивних і негативних іонів і належить до групи активних методів очищення повітря . Його ефективність дуже висока і підтверджена численними дослідженнями міжнародно визнаних дослідницьких установ, компанія Sharp розробляє цю технологію майже 20 років. У очищувачах Sharp це елемент не менш важливий, ніж пасивні методи очищення повітря, що полягають у використанні потоку повітря через HEPA або вугільні фільтри.

Очисник за цією технологією працює таким чином, що вбудований в пристрій генератор іонів викидає щільну хмару позитивних і негативних іонів, які при розпорошенні з великою силою по приміщенню поширюються по повітрю і поєднуються з частинками, що потрапляють, знешкоджуючи та знешкоджуючи їх. Пристрій випромінює як позитивні, так і негативні іони в однакових пропорціях. На ринку є пристрої, оснащені іонізаторами, але генерують лише негативні іони, що є абсолютно іншою технологією і незрівнянно менш ефективною. Технологія Плазмакластер є єдиною, яка ефективно імітує природу, ідентичний процес генерування позитивних і негативних іонів відбувається в природі. Проведені дослідження показали, що іони, що утворюються за технологією Плазмакластер, ідентичні тим, що виробляються в природі.

Іонізатор очищувача повітря Sharp FP-F30EUH Аксесуари в комплекті Фільтри

HEPA-фільтр H13

HEPA-фільтр у очищувачах Sharp, поряд із технологією Plasmacluster, є ядром системи очищення. Зверніть увагу, що Sharp використовує фільтри, позначені символом H13. HEPA-фільтри, позначені цим символом, утримують 99,97% частинок діаметром 0,3 мкм (мікрометр). Таким чином, вони можуть успішно боротися з пилом PM 2,5 (діаметр пилу, як випливає з назви, становить 2,5 мікрометра, що на 8 більше, ніж ємність фільтра), особливо з більшим пилом PM 10 (діаметр 10 мікрометрів). Для порівняння, HEPA-фільтр, позначений символом EPA E12, тобто фільтр на одну категорію гірше, утримує лише 95,5% таких частинок. Тому варто звернути увагу на те, який тип HEPA-фільтра є в очищувачі та вибрати найкращий, тобто HEPA H13. Окрім фільтрації пилу, HEPA H13 ефективний проти більшості бактерій, деяких великих вірусів, пилку, цвілі та грибків.

Фільтр HEPA, такий, як показано на фото, виглядає так, ніби він був виготовлений з паперу, але насправді це вдосконалений композит з поліефірного скла, пресований і складений в гармошку, завдяки чому його фільтруюча поверхня має збільшився в рази. HEPA-фільтри не очищаються, їх слід час від часу замінювати - у цій моделі очищувача максимум кожні 2 роки.

Очисник повітря іонізатор Sharp FP-F30EUH Рівень шуму 26 дБ

Попередній фільтр, сітка

Це зупиняє найбільші домішки, такі як пил, волосся та волосся. Вже через тиждень-два на її поверхні накопичується помітний шар пилу, який потрібно видалити, щоб очистити повітряний потік. Найкращий спосіб зробити це - використовувати пилосос з м’яким наконечником.

Для багатьох людей, які починають користуватися очищувачем повітря, є несподіванкою, скільки пилу плило в повітрі і збиралося на фільтрі. Завдяки сітчастому фільтру великі домішки не потрапляють далі до наступного рівня очищення, тобто до HEPA-фільтра, тим самим продовжуючи термін його служби.

Іонізатор очищувача повітря Sharp FP-F30EUH Максимальний розмір кімнати 21 м²

Іонізатор очищувача повітря Sharp FP-F30EUH Максимальна продуктивність 180 м³ / год

Очищувач повітря іонізатор Sharp FP-F30EUH Функціонує пристрій регулювання швидкості

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!


Характеристики

Код товару
21031164
Виробник
Sharp
Гарантійний термін
6
Стан
Новий