+380 (98) 565-83-44
Тепла підлога. Терморегулятор DEVI Devireg Touch White (140F1064) ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1

Тепла підлога. Терморегулятор DEVI Devireg Touch White (140F1064)

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
3 505 ₴
Под заказ, 7 днів
Код: 21022018

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»
Післяплата
Контактна інформація
Телефони
Адреса
Україна, Івано-Франківська обл., Коломия, Коломия

Опис

DEVIreg ™ Touch - найпопулярніший термостат для теплої підлоги

Протягом багатьох років тепла підлога є синонімом розкоші. Однак, всупереч поширеній думці, це рішення нещодавно стало стандартом, також серед людей, які економно планують свої витрати. З огляду на їх зручність, Danfoss, виробник підлоги з підігрівом DEVI, створив сенсорний термостат для управління електричним опаленням - DEVIreg ™ Touch.

Все більше людей вирішують використовувати електричні теплі підлоги у своїх квартирах або будинках у вигляді нагрівальних матів, які раніше встановлювали у ванних кімнатах, рідше в кухнях. Однак мало хто знає, що тепла підлога також може бути встановлена під дерев’яними підлогами та панелями, що дозволяє їх встановлювати у вітальні, дитячі та спальні, а також у коридорах. Щоб повною мірою насолодитися усіма їх перевагами, варто вибрати інтелектуальну систему регулювання опалення, яка дозволить вам легко встановити опалення на найбільш оптимальний для вас рівень.

Відповідаючи на ці потреби, Danfoss, виробник підлоги з підігрівом DEVI, розробив сучасний термостат DEVIreg ™ Touch. Це перший пристрій на ринку з сенсорним екраном. Це вдосконалене рішення полегшує його роботу, роблячи його повністю інтуїтивним. DEVIreg ™ Touch оснащений багатьма зручними функціями, які полегшують регулювання та зменшують витрати на опалення. Він використовує такі сучасні механізми, як адаптивний годинник третього покоління, відповідальний за запуск і поступове вимкнення термостата, зчитування споживання енергії з самого початку установки та функцію "виявлення відкритого вікна", яка автоматично вимикає підігрів підлоги, коли вікно в даній кімнаті відкрито.

Використання сучасних систем регулювання опалення дозволяє зменшити витрати на 20% порівняно зі старими термостатами. Це можливо завдяки функціям регулювання температури, коли вікно відчинено, коли ви знаходитесь далеко від дому, а також оптимальному запуску та поступовому вимкненню пристрою у встановлений нами час. Користувачі можуть побачити переваги термостата за допомогою програми для смартфона DEVIreg ™ Touch, яка відображає на панелі управління фактичний пристрій. Доступний в App Store та на Android Market, програма дозволяє пройти кожен крок програмування віртуального термостата, демонструючи користувачам, наскільки простим та інтуїтивно зрозумілим є використання DEVIreg ™ Touch. Крім того, на сайті www.touch.devi.pl можна завантажити віртуальний інструмент, який дозволяє налаштувати всі термостати DEVIreg ™ Touch, встановлені вдома, за допомогою комп’ютера. Для творців сенсорного термостата було важливо, щоб кожна деталь функціонувала і представлялася бездоганно. З урахуванням найвишуканіших інтер’єрів було створено пристрій, елегантний і простий зовнішній вигляд якого, безсумнівно, задовольнить найвищих естетів. При проектуванні термостата також не забували про його функціональність. DEVIreg ™ Touch може бути встановлений на рамах багатьох виробників електрообладнання та адаптований до підлогових датчиків різних виробників. Також можна інтегрувати термостат в існуючі настінні системи, такі як вимикачі або розетки. Найвища якість обслуговування DEVIreg ™ Touch також пов’язана з його надійністю - термостат має 5-річну гарантію.

Факти про DEVIreg ™ Touch:

Забезпечує чудовий комфорт саме тоді, коли це потрібно - програмований. Він доповнює навіть найелегантніший інтер’єр завдяки каркасній системі, яку можна регулювати Зберігає енергія та зменшує витрати на опалення, наприклад завдяки функції відкритого вікна Має 5-річну гарантію Надзвичайно простий у користуванні - сенсорний, інтуїтивно зрозумілий, найкращий на ринку термостат. Випускається у трьох кольорах: білий, чорний, білосніжний.

Факти щодо електричної теплої підлоги:

Простий і швидкий монтаж, низькі витрати на монтаж та експлуатацію. Водяна система теплої підлоги на 52% дорожча, ніж електрична система опалення, тоді як традиційна радіаторна система на 34% дорожча, ніж система електричного опалення. Середню температуру в приміщенні можна точно знизити навіть на 1-2 ° C. Це означає, що втрати енергії можуть бути зменшені на 10-20%, що вигідно не лише з точки зору витрат, але й з точки зору екології. Витрати на придбання системи є найнижчими з усіх систем. Витрати на придбання систем та їх експлуатацію вирівнюються через 10 років і можуть бути використані в будь-якому приміщенні, під будь-яким типом підлоги (паркет, керамічна плитка, підлога, покрита натуральним каменем, тераццо, дошка, ламінована підлога, лінолеум, облицьована Найвищий тепловий комфорт, оскільки ви швидко досягаєте бажаної температури в приміщенні, крім того, розподіл температури по кімнаті близький до ідеального. підлогову плитку можна використовувати в будь-який час року, що особливо важливо в прохолодні дні , навіть влітку.

Для отримання додаткової інформації відвідайте touch.devi.pl

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товару
21022018
Виробник
DEVI
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий