+380 (98) 565-83-44
Fisher-Price Interactive BeBo Train Learning Levels Навчальна іграшка FXJ19
Fisher-Price Interactive BeBo Train Learning Levels Навчальна іграшка FXJ19 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1

Fisher-Price Interactive BeBo Train Learning Levels Навчальна іграшка FXJ19

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
1 739 ₴
В наявності
Код: 21020323

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»
Післяплата
Контактна інформація
Телефони
Адреса
Україна, Івано-Франківська обл., Коломия, Коломия

Опис

Fisher-Price Інтерактивна іграшка BeBo Train

Інтерактивна іграшка BeBo Train від Fisher-Price із веселими персонажами на борту заохочує дитину Інтерактивна іграшка BeBo Train від Fisher-Price із веселими персонажами на борту заохочує дитину до гри, вчитися і повзати! Приєднуйтесь до БеБо, Белли та їх маленької собачки. Ваш маленький провідник натискає на освітлений димар, коли поїзд рухається вперед, і відтворює веселу музику та вислови про алфавіт, кольори, форми тощо! Іграшка також використовує технологію "Рівні навчання", тому навчальний зміст може бути адаптований до віку та стадії розвитку дитини!

Характеристики продукту

Час для спільної освітньої подорожі! Вашому маленькому провіднику сподобається задоволення від відкриття та навчання разом із цим поїздом та друзями з лінії Fisher-Price® BeBo. Від локомотивів до вагонів, цей бігаючий поїзд наповнений інтерактивними, освітніми розвагами! Натисніть на освітлений димохід локомотива, щоб поїзд рухався вперед під акомпанемент пісень і звуків. Або ваш малюк може натиснути п’ять кнопок, щоб почути твердження про цифри, кольори та форми. Прикріплені персонажі - фігури Бебо, собака Белла та Бебо - активують веселі висловлювання та звуки після розміщення диригента на місці. Тут можна так багато відкрити!

Навчальний зміст адаптується до віку та стадії розвитку дитини! На кожному рівні маленький дослідник знайде тонни різних звуків, мелодій та фраз відповідно до свого віку та майстерності. Рівень 1 - Досліджуйте: малюки відкривають різні частини та функції поїзда, тоді як веселі пісні, звуки та фрази вчать їх алфавіту, кольорам тощо! 2 рівень - заохочуйте: на цьому рівні малюки вивчають перші слова англійською мовою та розпізнають різні форми та цифри, за що вони винагороджуються веселими фразами! Рівень 3 - Імітація: Заходьте! Пора захоплюватися фантазією і вирушати у радісну подорож з друзями. Щасливі пісні та фрази заохочують рух та танці! Навчальний зміст польською мовою.

Слідуйте за мною! Цей легкий музичний поїзд справді їде, коли ви потрапляєте в димохід, заохочуючи свою дитину повзати і слідувати, щоб ваш малюк міг розвинути координацію та рухливість. Це чудова тренування під час розваги!

Розваги, що розвивають

Знання - щасливі пісні та фрази вчать вашу дитину алфавіту, кольорам, формам, цифрам тощо.

Мобільність - побачити щасливих друзів на борту поїзда, що рухається, спонукає вашого малюка повзти за ним!

Допитливість та здивування - Малюки дізнаються про причинно-наслідкові зв’язки, спостерігаючи, як натискання на димохід включає світло та звуки та змушує поїзд рухатися.

Подивіться, як це працює!

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товару
21020323
Виробник
Fisher Price
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий