(098) 565-83-44
Планшет для малюка Fisher-Price DHN29 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1

Планшет для малюка Fisher-Price DHN29

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
925 ₴
Нет в наличии
Код: 21020522

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Нова Пошта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Контактная информация
Телефоны
Адрес
Украина, Ивано-Франковская обл., Коломия, Коломия

Описание

Фішер-Прайс Вчись і смійся!

Кожна дитина розвивається у своєму власному темпі, тому технологія "Рівні навчання" дозволяє вибрати найбільш відповідний рівень для вашої дитини! Іграшка пропонує різноманітні пісні, фрази та звуки, відповідні віку та можливостям дитини, розділені між трьома рівнями гри - просто натисніть кнопку! Вік: 12 - 36 місяців

Характеристики товару
Іграшка використовує технологію "Рівні навчання" Рівень 1 - Відкриття - з 12-го місяця Відкриття руками буде винагороджено кумедними звуками, висловлюваннями та піснями, щоб співати разом. Ваша дитина може натискати будь-які буквенні кнопки, щоб дізнатись назви різних предметів! Рівень 2 - Заохочення - Від 18 місяців На цьому рівні малим пропонується знаходити букви та предмети! Мелодії, звуки та особливі вирази винагороджують дитяче задоволення. Коли ваш малюк натискає кнопки, він або вона почує прості запитання та вказівки, наприклад, „Знайди мавпу”. Рівень 3 - Міміка - з 24 місяця Планшет майже схожий на справжній, а задоволення ще краще! Реалістичний планшет із плоским екраном спонукає вас долучати свою фантазію, розважаючись імітацією. "Крякуч квактуха! Ви будете вилуговувати, як качка? "

Розвиток та ріст дитини Кумедні звуки, музика та 6 пісень для співу представляють літери від А до Я, перші слова та кольори. Натискання 28 кнопок" програми " підтримує розвиток спритності та координації Натискання кнопок для активації звуків, мелодій та висловлювань, а підсвічений екран показує дитині причинно-наслідкові зв’язки.

Зробіть розваги ще кращими! Коли ваша дитина росте, заохочуйте їм грати і вчитися. mu, що він може зробити: "натиснути букву H", "ти можеш знайти всі помаранчеві кнопки?".

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
21020522
Производитель
Fisher Price
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий