Пожежна станция Vtech Tut Tut 60813

Пожежна станция Vtech Tut Tut 60813 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
2 057 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Пожежна станція Vtech Tut Tut 60813 Пожежна станція VTech - це електронна іграшка, ідеально підходить для дітей у віці від 6 до 36 місяців, які люблять допомагати іншим.

Набір має 4 точки розпізнавання®, що активують різні повідомлення в автомобілях. Пожежна станція має рухомий ліфт, завдяки якому автомобіль швидко потрапить на дах або гірку. Ковзання пожежної машини дозволить машині швидко покинути підлогу, щоб негайно вийти на виклик! Покличте літак на допомогу, і він приземлиться на спеціально підготовленому посадковому полі! Безліч рухомих деталей, що розвивають моторику дитини: рухомий пожежний шланг, рухомі двері та вікно. У комплект також входить автомобіль для рятувальної та пожежної охорони, який реагує фразами та реагує унікальним чином, проїжджаючи через точки розпізнавання®. Можна поєднувати з іншими комплектами та автомобілями серії Tut Tut® Tut Tut Autka, які виготовлені з найякісніших, ударостійких матеріалів. Крім того, кожна іграшка перевіряється на безпеку для маленької дитини.

Серія Tut Tut Autka® від VTech - це набори інтерактивних автомобілів, які говорять, грають та співають польською мовою. Кожен окремий автомобіль сам по собі може стати чудовою іграшкою для розвитку. Правильно розроблена, ергономічна форма автомобілів була адаптована до маленьких дитячих рук. Всі елементи іграшок Tut Tut Autka® сумісні і можуть поєднуватися, створюючи таким чином чудовий світ розваг.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
21020510
Производитель
VTech
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий