Enfamil Premium 3 MFGM модификоване молоко 1200г

Enfamil Premium 3 MFGM модификоване молоко 1200г ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
1 089 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Особливості продукту:

  • Enfamil Premium 3 містить ALA (α-ліноленову) КИСЛОТУ, особливий тип омега-3 кислоти, важливої для розвитку мозку та нервової тканини. *
  • Enfamil Premium 3 містить у 25 разів більше ЗАЛІЗА, ніж коров’яче молоко. Залізо сприяє правильному розвитку когнітивних функцій і підтримує імунну систему.
  • Він також містить багато мінералів, таких як КАЛЬЦІЙ для підтримки здорових зубів і кісток і ЦИНК, необхідний для правильного росту.
  • Enfamil Premium 3 містить вітаміни, такі як ВІТАМІН С, у 9 разів більший, ніж у коров’ячому молоці, важливий для імунної системи вашої дитини, і ВІТАМІН D, необхідний для підтримки міцних кісток. Всі вітаміни сприяють правильному харчуванню вашої дитини.

* - Рекомендована доза альфа-ліноленової кислоти становить 2 г на добу та 10 г лінолевої кислоти на добу.

Нова формула № 1 у світі *, вітаміни А, С і D імунітет**, АЛК-кислота розвиток мозку ***, йод нормальний ріст ****, *

Серед сімейств молочних сумішей брендів. Euromonitor International Ltd, Packaged Food 2018 ed, дані про продажі за 2017 рік у вартісному вираженні.

Сімейство брендів Enfa - сукупні продажі брендів GBN: Enfamil, Enfagrow, Enfapro, Enfakid, Enfinitas, Enfalac, ** Вітаміни A, C і D для

правильне функціонування імунної системи, *** ALA (α-ліноленова кислота), важлива для розвитку мозку та нервової тканини, **** незамінний йод

для правильного росту

Опис продукту

Їхнє здоров’я, наша відданість

Ми віримо, що ваша дитина заслуговує на найкраще. Ми знаємо, що збалансоване та здорове харчування є невід’ємною частиною життя вашої дитини, а в міру зростання вашої дитини збільшуються й її потреби в харчуванні.

Наш найновіший і найсучасніший продукт для дітей старше 1 року: Enfamil Premium MFGM 3

Більш ніж 100-річний досвід у сфері дитячого харчування дозволяє нам з гордістю представити нашу останню і найсучаснішу формулу: Enfamil Premium MFGM 3.

Продукт, що містить поживні речовини, необхідні для правильного росту і розвитку дитини, є важливим елементом все більш різноманітного харчування дитини. ****

Enfamil Premium MFGM 3 включає:

* Вітаміни A, C і D для правильного функціонування імунної системи

ALA (α-ліноленова) кислота важлива для розвитку мозку та нервової тканини **

Йод необхідний для правильного росту

Вітамін D необхідний для правильного розвитку міцних кісток

Залізо сприяє правильному розвитку когнітивних функцій і підтримує імунну систему

** Рекомендований прийом α-ліноленової кислоти становить 2 г на добу та 10 г лінолевої кислоти на добу.

**** Характеристики продукту є результатом функцій інгредієнтів, які він містить.

Про бренд

Ми підтримуємо розвиток на наступних етапах життя дитини

Вік старше 2 років

Інша інформація

Продукт упакований в захисну атмосферу.

Інгредієнти

лактоза (з молока), рослинні олії (пальмова олія, кокосова олія, соєва олія, високоолеїнова соняшникова олія), знежирене молоко, сироватковий білок (з молока), незбиране молоко, галактоолігосахариди (ГСН, з молока), полідекстроза, кислота солі кальцію фосфорна кислота, сироп глюкози, карбонат кальцію, кальцієві солі лимонної кислоти, емульгатор (лецитин (соєвий)), солі магнію ортофосфорної кислоти, гідроксид калію, олії, отримані з одноклітинних організмів (Mortierella alpina, отримані з уніна), Schizochytrium sp.) цитрат натрію, хлорид холіну, хлорид калію, L-аскорбат натрію, ароматизатор ванілі, сульфат заліза (II), сульфат цинку, нікотинамід, DL-альфа-токоферилацетат, L-аскорбіл-6-пальмітат-, кальцій D пантотенат, сульфат міді (II), піридоксину гідрохлорид, ретинілпальмітат,гідрохлорид тіаміну, рибофлавін, сульфат марганцю, птероїлмоноглутамінова кислота, йодид натрію, селенат натрію (IV), D-біотин, йодид калію, холекальциферол, філохінон (фітоменадіон), ціанокобаламін

Містить: молоко, соєві боби

Умови приготування, використання та зберігання

Приготування та використання

Спосіб приготування:

  1. Перед приготуванням їжі ретельно вимийте руки водою з милом. Помийте його і прокип’ятіть у воді (не менше 5 хвилин) посуд, необхідний для приготування молока.
  2. Прокип’ятіть свіжу воду щонайменше 5 хвилин, перш ніж додати порошок, потім дайте їй охолонути до кімнатної температури. Налийте вказану кількість охолодженої води в пляшку або чашку.
  3. Додайте порошок у воду (див. схему годування).
  4. Закрийте пляшку або чашку. Ретельно перемішайте вміст, обертаючи, а потім струшуючи, поки порошок повністю не розчиниться. Перевірте температуру, струснувши кілька крапель на зап’ясті – воно повинно бути теплим.
  5. Порошок швидко псується при розчиненні у воді. Суміш слід вводити відразу після приготування. Через годину після початку годування суміш, що залишилася в пляшці або чашці, слід викинути, а посуд і посуд вимити. Приготовану суміш не заморожувати.

Таблиця для годування - дотримуйтесь цих рекомендацій, якщо лікар не сказав вам інше:

Вік Від 1 року Кількість порцій / 24 год 2 Вода (мл) 230 + кількість ложок * 7 Середній об’єм порції (мл) 260

* Відміряйте порошок тільки за допомогою мірного стаканчика, що входить в комплект. Зберігайте суху мірну чашку в банку.

Одна плоска ложка (5 г) на кожні 33 мл води. Не розмішуйте порошок у мірній чашці. Видаліть надлишки порошку з мірного стаканчика тупою стороною чистого сухого ножа.

Важлива інформація:

Грудне вигодовування - найкращий спосіб годувати дітей. Enfamil Premium MFGM 3 призначений для дітей віком від 1 року. Enfamil Premium MFGM 3 є важливою частиною раціону вашої дитини, який стає все більш різноманітним.

Інструкція щодо приготування та використання:

Примітка: в інтересах здоров’я вашої дитини ми рекомендуємо вам уважно виконувати наведені нижче інструкції. Під час використання формули важлива належна гігієна, приготування, розведення, введення та зберігання. Попередження: не нагрівайте їжу в мікрохвильовій печі, оскільки це може призвести до сильних опіків. Свіжоприготовлену суміш можна підігріти в пляшці або в кухлі, в спеціально підготовленому нагрівачі або на водяній бані. Недотримання цих інструкцій може завдати шкоди вашій дитині.

Зберігання

Банку слід зберігати в сухому місці при температурі 15-25 °С. Після відкриття банку необхідно щільно закрити, зберігати в сухому місці, а вміст використати протягом 1 місяця. Порошок не можна заморожувати, його слід оберігати від надмірного нагрівання.


Характеристики

Код товара
21020135
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий