+380 (98) 565-83-44
Fisher-Price Fpp63 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1

Fisher-Price Fpp63

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
1 184 ₴
В наявності
Код: 21020335

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»
Післяплата
Оплата на картку «Monobank»
Контактна інформація
Телефони
Адреса
Україна, Івано-Франківська обл., Коломия, Коломия

Опис

Сестра-цуценя Fisher-Price

Приємний друг вашої дитини, який блищить, співає пісні і навіть вчить першим словам! Щеня-сестра м’яка, любить обійматися і готова довести, що навчання - це весело! Реагує на дотик вашої дитини радісними піснями та фразами, в яких навчається понад 100 перших слів, частин тіла, кольорів, форм тощо! І оскільки кожна дитина вчиться у своєму власному темпі, Маленька сестра має вбудовану технологію Рівні навчання, яка дозволяє вибрати рівень, який найбільш підходить для етапу розвитку вашого малюка. Іграшка пропонує безліч пісень, звуків та фраз на всіх трьох рівнях веселощів. І різнокольорове серце Сестер пульсує в ритмі музики! Рівень 1 - Відкрий - Дитина тисне лапами, ступнею, серцем або вухом Сестер і слухає перші слова, кольори, алфавіт, назви частин тіла і не тільки! Рівень 2 - Заохочуйте - На цьому рівні радісні висловлювання винагороджують дітей і заохочують їх рахувати разом, знаходити кольори та показувати частини тіла! Рівень 3 - Міміка - Спів фрази та пісні з Маленькою сестрою заохочують творчу гру та рольову гру , що допомагає формувати словниковий запас вашої дитини! Вік: 6-36 місяців

Характеристики продукту

Надзвичайно розумний (і м’який) друг Ця сестра Щеня Щеня м’яка, любить обійматися та пропонує багато цікавого. Дитина вивчає понад 100 перших слів, частин тіла, кольорів та багато іншого, граючись із маленькими сюрпризами, роблячи навчання цікавим та захоплюючим.

Навчання адаптоване до стадії розвитку дитини! Кожна дитина розвивається у своєму власному темпі, тому технологія «Рівні навчання» дозволяє вибрати освітній рівень, відповідний віку та навичкам. На кожному рівні Маленька Сестра пропонує безліч пісень, фраз та звуків, що відповідають віку, що гарантує, що навчання ніколи не стає нудним. Пересуньте перемикач, щоб вибрати рівень! Для початку дитина натискає на різні частини м’якої сестрички, яка навчає їх понад 100 перших слів, алфавіту, різноманітності кольорів тощо. На наступному рівні іграшка заохочує малюка рахувати разом і показувати різні частини тіла, винагороджуючи кожен успіх радісними висловлюваннями. Потім дитина може продовжувати радісну гру, граючи в рольові ігри із сестричкою та співаючи з нею пісні, що дозволяє розвивати словниковий запас.

Веселощі, які розвивають веселі пісні, звуки та фрази, навчають частин тіла, кольорів, алфавіту, рахунку тощо, що допомагає розвивати навички мислення, наприклад, коли ваша дитина знаходить власні вуха, живіт або серце . Дізнавшись, що торкання Маленької сестри викликає пісні та фрази, діти дізнаються, що їхні дії дають результат. Це чудовий спосіб дізнатись про причини та наслідки!

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товару
21020335
Виробник
Fisher Price
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий

Подібні товари