Fisher-Price Навчальний стил для малюкив DRH37

Fisher-Price Навчальний стил для малюкив DRH37 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
2 960 ₴
Под заказ, 7 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Навчальний стіл для малюків Fisher Price

Навчальний стіл для малюків від Fisher Price - чудове місце для творчих ігор та пізнання світу. Незалежно від того, відвідує ваш малюк зоопарк, ринкову площу чи будинок Щеня, повсюдно його чекають освітні розваги. Безліч інтерактивних елементів, навчальних пісень та простих фраз - чудовий спосіб навчитися для дітей віком від 6 місяців. Повернувши ролик, він починає веселі пісні, а пронумеровані клавіші піаніно допоможуть йому вивчити перші номери, кольори, назви овочів та фруктів. Крім того, іграшка познайомить дитину з основними англійськими словами. Всі заходи допомагають малюкові практикувати дрібну моторику, координацію очей та рук та розвивати свої органи чуття.

Він росте разом з дитиною

Завдяки технології "Наукові рівні" продукт "росте" разом з дитиною. Кожен рівень пропонує різний навчальний зміст: Рівень 1 - Відкриття - Звуки та прості слова стимулюють допитливість дитини Рівень 2 - Заохочуйте - Запитання та прості речення заохочують дії малюка Рівень 3 - Імітація - Рольова гра стимулює уяву дитини.

На ранніх стадіях життя стіл можна використовувати в сидячому режимі. Коли малюк трохи підросте, ви можете додати ніжки і почати грати стоячи.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
21020328
Производитель
Fisher Price
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий