Столик CLEMENTONI 60473

Столик CLEMENTONI 60473 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
1 319 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

НАВЧАЛЬНИЙ СТОЛ CLEMENTONI 60473

Інтерактивний навчальний стіл - ідеальна іграшка для кожного малюка, створена з урахуванням його розвитку! Стіл має безліч цікавих функцій, барвистий, а також має світлові та звукові ефекти, які неодмінно приверне увагу. У ньому є Ігровий центр, який навчає, отримуючи задоволення, впливає на розвиток зорового сприйняття, навичок спостереження та координації рук-очей дитини, яка практикує просторову орієнтацію під час гри та вивчає перші цифри, літери, розпізнавання форм та кольори.

Функції таблиці: * Навчальна дитяча прокладка - дев’ять сенсорних кнопок зі звуковими ефектами - дозволять дитині вивчити цифри, слова та багато нових понять. Після натискання клавіші він вимовляє назву номера на це. Повторно натиснувши ту саму клавішу, він вимовляє коротку фразу про малюнок на ній. * Книга тварин - перегортаючи сторінки, ви можете почути веселі рими, вивчити перші літери алфавіту, а також тварин і звуки, які вони видають. Коли ми перегорнемо сторінку, ми почуємо: "C для Цикади. Цикади в хорі співають і роблять літо приємним" або "А для Алігатора. Він менший двоюрідний брат крокодила, коли ти зустрінеш його, дай йому угоду на дереві ".

* Музичний плеєр - ви можете слухати програвач, увімкнувши на програвачі різні мелодії та веселі пісні. Щасливий голос підказує нам" Давайте послухаємо музику ", потім радісні звуки після повторного натискання кнопки на програвачі мелодія змінюється. * "Чарівна" клавіатура - завдяки цій клавіатурі дитина може завантажувати та слухати мелодію, розвиваючи ручні навички. * Форми та кольори - три кнопки в в центрі таблиці вчать фігури та кольори. Коли ви натиснете одну з кнопок, ви почуєте голос: "Коло. Якого кольору? Жовтого!" або "Трикутник. Який колір? Синій".

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
21020327
Производитель
Clementoni
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий