Монитор дихання BabySense 7

Монитор дихання BabySense 7 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
4 000 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Монітор дихання матраца нового покоління для домашнього використання.

Технологія Babysense 7 з високочутливими сенсорними накладками дозволяє контролювати і виявляти навіть найменші дихальні рухи через матрац.

Babysense 7 - це більше, ніж відомий дихальний монітор!

Портативний, не вимагає шнурів живлення.

Він має спеціальний захист, який виключає ризик заплутування дитини в кабелях.

Безпечний - клінічно випробуваний. Єдиний медично сертифікований монітор дихання.

BABYSENSE - це найбільш визнана та впізнавана марка дитячих матраців у світі. Дихальні монітори BABY SENSE використовуються в медичних закладах по всьому світу

МОНІТОР ДИХАННЯ ДИТЯЧИЙ 7 ЧУТТЯ ДИТИНИ ВИСОКИЙ 24Г

МОНІТОР ПИТАННЯ BABYSENSE 7 BABY SENSE HIGH 24H Живлення від батареї

МОНІТОР ПИТАННЯ BABYSENSE 7 BABY SENSE HIGH 24H Бренд BabySense

Модель Babysense 7 - це остання модель дихального монітора з новим батьківським блоком управління та посиленою чутливістю сенсорної пластинки.

Babysense 7 - Коли час може означати життя

Найпопулярніший у світі матрацний дихальний монітор із сертифікатом на медичний виріб.

Babysense 7 - це високочутливий безконтактний монітор дихальних рухів для немовлят. Тепер батьки можуть спокійно відпочивати, поки їхня дитина спить. Babysense призначений для виявлення зупинки дихання (апное) у немовлят. Він постійно контролює мікрорухи через матрац під час сну і попереджає доглядачів, якщо дихання зупиняється або стає нерегулярним і поверхневим, даючи час втрутитися. Швидка реакція може зробити різницю між чимось менш важливим і критичною ситуацією.

Babysense - це перший у своєму роді дихальний монітор на ринку. Усі подібні пристрої, доступні сьогодні, є результатом цього прориву в розробці.

Babysense був розроблений у зв'язку з небезпеками, з якими може зіткнутися немовля в лікарні та вдома, пов'язаних із синдромом раптової дитячої смерті (загальновідомий як SIDS або Cot Death). SIDS залишається важливою причиною смерті серед здорових немовлят віком до року.

Монітор дихальних рухів Babysense є високоефективним і допоміг захистити понад 600 000 немовлят у всьому світі. Babysense - це важливий захід захисту, який у поєднанні з рекомендаціями щодо безпечного сну забезпечує безпеку та спокій опікунів.

Babysense - це зареєстрований медичний продукт класу IIb, сертифікований відповідно до директиви СЕ 93/42 / ЄЕС. Він клінічно випробуваний та використовується у державних програмах охорони здоров’я, спрямованих на забезпечення батьків та медичних закладів вдосконаленими засобами боротьби з ризиками розвитку СІДС.

Потужність - 4 батареї AA типу 1,5 В (батареї не входять в комплект)

Споживання струму становить приблизно 1 мА, в оптимальних умовах батарея вистачає приблизно на 6 місяців

Гучність сигналу тривоги, виміряна на відстані 1 м - = 85 дБ

Особливості --- Не випромінює радіочастотне випромінювання, не заважає іншим електронним пристроям в будинку

ВКЛЮЧЕНО   --- блок управління, 2 датчики з проводами та кабельними стяжками, ручний пристрій, тримач матраца, вішалка для ліжка

Монітор дихальних рухів Babysense 7 попереджає доглядачів про потенційну небезпеку, перш ніж вони загрожують дитині, і не лише тоді, коли вони страждають на апное.

Блок управління підключений до датчиків Babysense, розташованих між матрацом і дном ліжка.

Монітори Babysense 7 працюють на звичайних лужних батареях типу АА 1,5 В, тому шнури живлення не ризикують. Babysense 7 пропонує нову концепцію установки "прихованого дроту". Новітня модель Babysense 7 тепер має ще більшу чутливість сенсорних пластинок.

Пасивна сенсорна система повністю безпечна і не має прямого контакту з дитиною.

Монітор дихальних рухів Babysense 7 визначає схеми дихання вашої дитини, які передаються на мікропроцесор в блоці управління Babysense, де вони видають блимаючий зелений вогонь, який видно здалеку. Блимаюче зелене світло - сигнал про те, що все в порядку, забезпечуючи спокій батькам або опікунам.

Якщо з якоїсь причини дихання не виявляється протягом 20 секунд або якщо частота дихання сповільнюється до менш ніж 10 вдихів на хвилину, пролунає звуковий сигнал.

Почувши цю тривогу, батько чи опікун повідомляється прийти на допомогу сплячій дитині.


Характеристики

Код товара
21020176
Гарантійний термін
6 міс.
Стан
Новий