PHILIPS HUE White Ambiance STILL Black 3261330P6

PHILIPS HUE White Ambiance STILL Black 3261330P6 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
7 131 ₴
Под заказ, 7 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Philips Hue Still 32613/30 / P7Світліть щомиті

від світанку до заходу. Стельовий світильник Still (чорний) із вбудованим світлодіодним джерелом світла забезпечує широку палітру білого світла (від холодного до теплого білого. Виберіть біле світло для завдання, яке вам потрібно, і легко керуйте світлом за допомогою включеного бездротового перемикача світла. Підключіться до розумної системи освітлення Philips Hue) Пульт дистанційного керування за допомогою мосту Hue Висока ефективність освітлення Керуйте світлом як завгодно Пульт дистанційного керування вдома та зовні

Повний пульт дистанційного керування завдяки мосту Hue Підключіть освітлення Philips Hue до мосту, щоб отримати необмежені можливості системи.

Висока світлова ефективність Якісне світло із сильним світловим потоком забезпечує біле освітлення, ідеально підходить для будь-якої пори дня та для будь-якої діяльності.

Різні режими освітлення: розслаблення, читання, концентрація та енергія Світло впливає на наш настрій і поведінка Philips Hue може допомогти вам змінити вашу щоденну діяльність моменти, сповнені задоволення. Замість ранкової кави вибирайте денне світло, прохолодне, яскраве біле світло, яке надає вашому тілу та розуму припливу енергії протягом дня. Залишайтеся зосередженими завдяки належним чином відрегульованому природному яскравому білому світлу. Ви також можете розтягнутися в кріслі і розслабитися після довгого дня в оточенні м’яко приглушеного білого світла.

Створіть унікальну атмосферу за кольором на ваш вибір світла - від теплого білого до яскравого денного світла. Створіть унікальний настрій, який відповідає вашим потребам та діяльності. Відкрийте для себе всі кольори білого світла - від морозного білого світла, як у зимовому пейзажі, до природного яскравого освітлення, що нагадує весняний світанок або теплого білого світла, що заходить влітку.

Керуйте світлом, як хочете. Підключіть свої ліхтарі Philips Hue до мосту і починайте відкривати безмежні можливості управління світлом. Керуйте своїм освітленням за допомогою смартфона або планшета за допомогою мобільного додатка Philips Hue або використовуйте спеціальні перемикачі, які підтримують лампи Hue та лампочки. Налаштуйте автоматизовані графіки освітлення, сповіщення, сигнали тривоги тощо, щоб отримати максимальну віддачу від вашої системи Philips Hue. Philips Hue також працює з технологіями Amazon Alexa, Apple HomeKit та Google Home, які дозволяють керувати освітленням за допомогою голосу.

Пульт дистанційного керування, для дому та на вулиці За допомогою мобільного додатка Philips Hue (доступний для iOS та Android) ви можете дистанційно керувати своїм освітленням з будь-якого місця. Коли ви знаходитесь далеко від дому, ви можете перевірити, чи не вимкнули ви світло в будь-який час, і легко ввімкнути його після повернення. Для дистанційного керування освітленням потрібен міст Philips Hue Bridge.

Встановлення автоматичного розкладу включення та вимкнення світла Функція ввімкнення та вимкнення світла забезпечить вам зручність, як коли ви перебуваєте, так і коли вас немає вдома. Ви можете дистанційно керувати освітленням, налаштовувати його на автоматичне увімкнення, коли прийдете додому. Philips Hue - це освітлення, яке можна повністю налаштувати відповідно до ваших потреб - налаштування освітлення в кожній кімнаті можуть бути різними. Вечірній графік дозволить вогням поступово слабшати, поки вони повністю не вимкнуться. Для використання функцій освітлення та автоматики потрібен міст відтінків.

Прокинься і заснуй природним шляхом Philips Hue допомагає встати з ліжка у гарному настрої та повністю відпочити. Поступово збільшується світло висвітлює спальню, як схід сонця. Природним чином він м’яко пробуджує домочадців, замінюючи шумних і раптових пробуджень будильником від глибокого сну. Почніть свій день розслаблено, а ввечері розслабтеся в огортаючому теплому білому світлі, яке повільно готує ваше тіло до відновного сну. Для використання цієї функції вам потрібен мост відтінку Philips.

Просте бездротове керування за допомогою перемикача диммера (входить до комплекту) Диммер Philips Hue, що працює від батареї, дозволяє легко керувати джерелами білого світла для атмосферного освітлення. Переключення між 4 рівнями інтенсивності світла є простим і здійснюється натисканням кнопки. Перемикач диммера можна розмістити в будь-якому місці кімнати завдяки своїй невеликій, елегантній док-станції, тоді як сам пристрій не потребує жодних проводів. Використовуйте його як пульт дистанційного керування або повісьте на стіну, щоб насолодитися сценою освітлення, придатною для будь-якої пори дня. Один перемикач диммера може контролювати до 10 точок світла відтінку.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
20121523
Производитель
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців