Philips Hue White ambiance набир startowy + 3 лампи E27 8,5W + перемикач 929002216903

Philips Hue White ambiance набир startowy + 3 лампи E27 8,5W + перемикач 929002216903

Philips Hue White ambiance набир startowy + 3 лампи E27 8,5W + перемикач 929002216903 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
4 842 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Початковий набір Philips E27 Набір для початку ваших пригод з Philips Hue, без додаткового встановлення та оновлення. Він складається з 3 розумних ламп E27 White Ambiance (світяться широкою палітрою білого світла), портативного перемикача диммера (для зручного управління світлом в будь-якій точці будинку) та містка Hue (дозволяє використовувати всі функції розумного освітлення). Тепле біле світло до холодного мосту Включений відтінок Додаток або голосове управління * Просте налаштування

Голосове управління Philips Hue працює з Amazon Alexa, Apple HomeKit та Google Assistant, дозволяючи керувати своїм освітленням за допомогою голосу. Ви можете вмикати та вимикати світло, затемнювати до обраної яскравості, змінювати кольори або встановлювати вибрані схеми освітлення, створюючи неповторну атмосферу.

Широка палітра білого світла Понад 50 000 доступних відтінків білого світла, від теплого до прохолодного, дозволяють отримати відповідний настрій для роботи, гри чи відпочинку, незалежно від часу доби. Ви можете розпочати свій день з прохолодного, енергійного, яскравого білого світла, або посидіти ввечері із золотистими відтінками.

Керуйте своїм світлом під час руху За допомогою мобільного додатка Philips Hue ви можете керувати своїм домашнім освітленням і поза домом. Скористайтеся можливістю вмикати та вимикати будь-які ліхтарі, контролювати їх яскравість та пристосовуватись до ваших вимог.

Підберіть правильне біле світло до активності Чотири автоматично завантажувані налаштування освітлення (Розслаблення, Читання, Концентрація, Енергія) дозволяють налаштувати світло відповідно до поставленої задачі. Дві холодні настройки білого кольору, що підсилюють і збільшують вашу концентрацію, допомагають вам вставати та зосереджуватися вранці. Теплі відтінки для читання та відпочинку дозволяють насолодитися гарною книгою та відпочити після важкого робочого дня.

Philips Hue Bridge - інтелектуальний командний центр Philips Hue Bridge є основою розумного освітлення Hue - він контролює роботу всієї системи, спілкуючись із розумними лампочками, лампами, аксесуарами та додатком Hue, завдяки чому вони працюють безперебійно. Це також дозволяє працювати з усіма функціями інтелектуального освітлення, такими як синхронізація світла з домашніми мультимедіа (фільми, ігри, музика), графіки та автоматизація вмикання та вимикання світла або співпраця з іншими розумними домашніми системами.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
20121448
Производитель
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців