Philips Hue White and color ambiance набир Startowy 2 szt. E27 + Mostek Hue

Philips Hue White and color ambiance набир Startowy 2 szt. E27 + Mostek Hue

Philips Hue White and color ambiance набир Startowy 2 szt. E27 + Mostek Hue ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
4 538 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Початковий набір Philips Hue E27 Створіть неповторну барвисту атмосферу в будь-якій кімнаті за допомогою стартового набору Philips Hue White та Color Ambiance з лампочками E27. Коли ви підключені до моста Hue Bridge, ви можете керувати своїм освітленням за допомогою програми, голосових або розумних перемикачів. безмежні можливості, коли справа стосується гри зі світлом. Ви можете вибрати з 16 мільйонів кольорів. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути одну кнопку, і дизайн інтер’єру та настрій негайно зміниться. Крім того, ви можете зберегти свої індивідуальні налаштування.

Різні режими освітлення Початковий комплект Philips Hue дозволяє легко заснути та прокинутися. Інтенсивність світла поступово зростає і надає такий самий вплив, як сходить сонце на тіло людини. Завдяки йому вам більше не доведеться вмикати будильник. Набір оснащений такими режимами освітлення: Релакс, Читання, Концентрація та Енергія.

Кілька варіантів управління Програми Philips Hue для iOS та Android дозволяють дистанційно керувати освітленням з будь-якого місця. Ви можете встановити час, коли ви хочете, щоб світло вмикалось і вимикалося самостійно, коли вас немає вдома. У всіх або вибраних кімнатах. Також можливо керувати за допомогою голосу.

Розкрийте всі свої можливості інтелектуального освітлення за допомогою мосту Hue. Збільште можливості розумного освітлення Philips Hue у вашому домі за допомогою моста Philips Hue Bridge. Міст Hue дозволяє додати до 50 точок світла, якими ви можете керувати у своєму будинку та саду. Ви можете запланувати автоматичне включення світла, зробивши ваш дім справді розумним. Синхронізуйте своє світло з фільмами, іграми та музикою та підніміть домашні розваги на новий рівень.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
17010197
Производитель
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців