Philips Hue White and color ambiance стричка LED 2m

Philips Hue White and color ambiance стричка LED 2m ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
5 202 ₴
Нет в наличии

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Світлодіодна стрічка Philips Hue 2 м - зовнішні ділянки Гнучка зовнішня світлодіодна стрічка 2 м (основний елемент з джерелом живлення) дозволяє формувати та згинати будь-яким способом. Ви можете ефективно підкреслити сад або терасу білим кольоровим світлом, розмістивши стрічку вздовж перил, доріжки або декоративних елементів. Включені затиски та гвинти дозволяють встановлювати де завгодно. 1 × 2 м світлодіодна стрічка Біле та кольорове світло Включено джерело живлення Інтелектуальне управління завдяки мосту Hue *

Світліть ваш сад кольорами Нехай ваш сад сяє! Понад 16 мільйонів кольорів та 50 000 відтінків теплого та холодного білого світла дозволяють прикрасити ваш сад, терасу чи балкон, що б ви не вибрали для освітлення.

Повна гнучкість Повністю гнучка зовнішня світлодіодна стрічка дозволяє вам формувати та згинати її як завгодно. Ви можете намалювати рівну доріжку перед будинком або створити цікаві фігури на стіні або колоні. Прикріплені затискачі та гвинти дозволяють встановлювати будь-де.

Стійкість до погодних умовВідкрита світлодіодна стрічка Philips Hue може витримувати будь-які погодні умови, від невеликих калюж води до зливи, яка триває багато годин.

Відмінна однорідність світла Зовнішня світлодіодна стрічка Philips Hue має спеціальне покриття, яке розсіює випромінюване біле або кольорове світло. Немає необхідності приховувати світлову смугу, незалежно від того, використовуєте ви її для прямого або розсіяного освітлення - ви побачите лише чисте світло.

Блок живлення та штепсель в комплекті У комплект входять всі необхідні елементи, світлодіодна стрічка та джерело живлення для зовнішніх застосувань. Все, що вам потрібно зробити, це розпакувати його, встановити куди завгодно і увімкнути.

Підключіть свої ліхтарі до мосту Hue для повного керування вашим розумним освітленням Для повного набору інтелектуального управління та функцій потрібно підключити цей виріб до мосту Hue. Це дозволяє вам керувати своїм освітленням за допомогою програми Philips Hue, встановлювати таймери, процедури, додавати або вилучати світло тощо. * Міст Hue продається окремо.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
20121422
Производитель
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців