Philips Hue White and Color Ambiance Play White 7820131P7

Philips Hue White and Color Ambiance Play White 7820131P7 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
2 631 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Philips Hue Play Створіть неповторну атмосферу за допомогою довгастої лампи Hue Play. Грайте з кольорами освітлення - вибирайте з 16 мільйонів кольорів і насолоджуйтесь різними світловими ефектами. Помістіть лампу на підлогу, шафу або кріплення за телевізором, щоб освітлити всю стіну кольорами Вбудований світлодіодний джерело світла Розумне управління з мостом Hue * Білий сучасний

Кріплення позаду телевізора Встановіть розумну лампу за екран за допомогою вкладених затискачів або двосторонньої лампи, щоб негайно отримайте красиве підсвічування обраного кольору.

Широка палітра білого світла Створіть настрій, який відповідає вашим потребам, і забарвіть свій будинок білим світлом у відтінках від теплого до холодного. Експериментуйте з різноманітними стилями протягом року - вибирайте з повної палітри білого світла, з чіткого, яскравого світла, як весняний вітерець, теплого білого світла, як літнє сонце, або холодного відтінку морозного ранку. Для використання цієї функції необхідне підключення до мосту Philips Hue Bridge.

Підсилюйте ажіотаж під час перегляду фільму, гри та прослуховування музики. Синхронізуйте світло з фільмом чи грою, що грається на екрані (телевізор чи комп’ютер) або з музикою. Світло реагуватиме динамічно, змінюючи колір та інтенсивність відповідно до зображення або ритму музики. Ви також можете підкреслити настрій домашнього кінотеатру, створивши кінематографічні механізми освітлення - з мільйонами кольорів на вибір, ви можете налаштувати незліченну кількість варіантів освітлення. Просто принесіть попкорн!

Керуйте своїм світлом, як завгодно. Підключіть свої лампи Philips Hue до мосту і починайте вивчати безмежні можливості. Керуйте світлом за допомогою смартфона або планшета за допомогою мобільного додатка Philips Hue або використовуйте спеціальні регулятори Philips Hue. Налаштуйте автоматичні графіки освітлення, сповіщення, будильники тощо, щоб отримати максимальну віддачу від вашої системи Philips Hue. Philips Hue також працює з технологіями Amazon Alexa, Apple HomeKit та Google Home, які дозволяють керувати освітленням за допомогою голосу.

Використовуйте свій підсвічувач Hue Play так, як хочете. Поздовжнє світло Philips Hue Play можна встановити на стіні або телевізорі, лежати рівно на будь-якій поверхні або стояти вертикально. Це універсальне інтелектуальне джерело світла чудово підкреслює характер усіх віталень, розважальних приміщень або мультимедійних кімнат.

Розкрийте всі можливості розумного освітлення за допомогою мосту Hue. Підключіть освітлення Philips Hue до мосту, щоб насолоджуватися необмеженими можливостями системи.

Підключіть 3 лампи Hue Play одним штекером Лампа Hue Play не вимагає заплутаних проводів за телевізором або блокування декількох розеток. Ви можете підключити три смарт-бочки Hue Play до одного джерела живлення, залишаючи достатньо виходів для інших пристроїв.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
20121385
Производитель
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців