Philips Hue Mostek White 929001180601

Philips Hue Mostek White 929001180601 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
2 839 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Міст відтінку Philips Міст відтінку, серце інтелектуальної системи освітлення Philips Hue, дозволяє підключити до 50 ламп та контрольних аксесуарів. За допомогою нього ви можете повністю налаштувати освітлення під свої потреби та використовувати всі функції інтелектуального освітлення (наприклад, дистанційне керування світлом, синхронізацію освітлення з фільмом, грою та музикою, автоматичне освітлення світла тощо). Проста конфігурація Інтелектуальне управління Додайте до 50 точок світла Голосуйте

Philips Hue Bridge - інтелектуальний командний центр Philips Hue Bridge - це серце розумного освітлення Hue - воно контролює роботу всієї системи, спілкуючись з розумними лампочками, лампами, аксесуарами та додатком Hue, щоб вони працювали разом. Це також дозволяє працювати з усіма функціями інтелектуального освітлення, такими як синхронізація світла з домашніми мультимедіа (фільми, ігри, музика), графіки та автоматизація вмикання та вимикання світла або співпраця з іншими розумними домашніми системами.

Додаткові аксесуари для управління Розширте свою систему Philips Hue, додавши різні аксесуари для управління, такі як перемикач затемнення, сенсорний вимикач та датчик руху. До одного мосту можна підключити до 12 аксесуарів, що дозволить вам повністю автоматизувати ваш будинок, забезпечуючи вам комфорт та зручність.

Керування своїми розумними ліхтарями поза домом Підключіть свої інтелектуальні ліхтарі до мосту Hue та завантажте додаток Hue, щоб переконатись, що ваш будинок освітлений з будь-якого місця. Налаштуйте в програмі процедури освітлення, щоб вмикати світло в певний час, імітуючи вашу присутність вдома та надаючи вам спокою.

Підключіть до 50 розумних вогнів Міст відтінків дозволяє підключити до 50 точок освітлення (лампи та лампи Philips Hue), що дозволяє обладнати весь будинок зсередини та зовні, а потім керувати всім освітленням за допомогою програми.

Завжди в курсі Philips Hue базується на ZigBee, безпечній, надійній та енергоефективній технології, яка дозволяє керувати інтелектуальним освітленням. Розумна система освітлення Hue постійно збагачується новими функціями та вдосконаленнями.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
103095
Производитель
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців