Philips Hue Датчик руху

Philips Hue Датчик руху ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
2 215 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Зовнішній датчик Philips Hue Додайте зовнішній датчик до своєї системи Philips Hue для автоматичного управління зовнішнім освітленням. Датчик можна розмістити де завгодно, він працює від акумулятора і повністю бездротовий. Світло автоматично вмикається при виявленні руху Бездротове кріплення Робота батареї Стійкість до атмосферних впливів Автоматизація освітлення

Теплий прийом щодня Насолоджуйтесь зручністю вогнів, які автоматично вмикаються при вході в будинок і вимкненні при виході з нього. Вивантажте машину та увійдіть у будинок із достатнім зовнішнім освітленням. Ваші друзі в гостях? Привітайте їх лампочками, що лагідно блимають, коли вони наближаються до вхідних дверей.

Встановлення за лічені хвилини Зовнішній датчик легко встановити та повністю бездротовий. Завдяки цьому вам не потрібно телефонувати електрику, щоб встановити його. Досить розпакувати датчик, налаштувати його за допомогою програми та встановити у вибраному місці. Конфігурація датчика та налаштування чутливості до денного світла та руху також здійснюються за допомогою програми Philips Hue.

Розташуйте датчик там, де хочете. Набір оснащений двома кріпильними елементами, що дозволяють встановлювати датчик на плоскій стіні, у внутрішньому або зовнішньому куті стіни або на стовпі. Датчик також може бути встановлений на стійці або жолобі. Тому його можна успішно розмістити спереду, біля дверей, у гаражі або де-небудь ще навколо будинку, де це потрібно.

Потрібен мост Philips Hue. Підключіть свої садові світильники до моста Philips Hue і керуйте своїм освітленням дистанційно (за допомогою мобільного додатка, портативних контролерів та контролерів світла або за допомогою голосу).

Виріб витримує будь-які погодні умови. Зовнішній датчик Philips Hue спеціально розроблений для вологого середовища і пройшов ретельне тестування, щоб забезпечити його роботу. Клас захисту IP54 означає, що він стійкий до бризок води з будь-якого напрямку. Виріб витримає сильний дощ та інші погодні умови.

Відлякувати небажаних відвідувачів Завдяки широкому куту огляду та великому діапазону виявлення зовнішній датчик виявляє будь-який рух поблизу вашого будинку. Може вмикати зовнішнє освітлення безпосередньо для освітлення небажаних відвідувачів. Ви можете налаштувати внутрішнє освітлення так, щоб воно залишалося ввімкненим, щоб склалося враження, ніби ви вдома.

Автоматичне ввімкнення вибраних ліхтарів Зовнішній датчик автоматично вмикає лампи Philips Hue, коли хтось проходить зовні або всередині. Підключивши датчик до мосту за допомогою програми Philips Hue, ви маєте можливість керувати тим, яке світло вмикатиметься, також усередині вашого будинку. Ви також можете вибрати активовану сцену або налаштування освітлення. Вбудований датчик сутінків і світанку гарантує, що світло вмикається лише тоді, коли насправді темно, допомагаючи економити енергію.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
103075
Производитель
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців