Philips Hue White Ambiance 9.5W E27 2Szt.

Philips Hue White Ambiance 9.5W E27 2Szt. ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
1 559 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Philips Hue E27 9,5 Вт Використовуйте дві розумні лампочки E27, щоб проникнути білого світла від теплого до прохолодного у вашому домі. Прохолодне світло вранці заряджає енергією, тепле світло дозволяє розслабитися ввечері. Підключення до мосту Hue дозволяє в повній мірі скористатися інтелектуальним управлінням освітленням та розумними функціями. Управління вогнями ззовні вашого дому Легке управління за допомогою Bluetooth Control за допомогою програми або голосу * Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше функцій

Отримайте настрій за допомогою різних різновиди інтелектуального білого світла - від теплого до прохолодного. Завдяки понад 50 000 доступних відтінків білого світла, від теплого до прохолодного, ви можете отримати відповідний настрій для роботи, гри чи відпочинку, незалежно від пори дня. Ви можете розпочати свій день з прохолодного, енергійного, яскравого білого світла, або посидіти ввечері із золотистими відтінками.

Керування своїм розумним освітленням поза домом За допомогою програми Philips Hue ви можете повністю контролювати своє освітлення навіть за межами дому. Це дозволяє дистанційно вмикати та вимикати світло, щоб будинок завжди був освітлений так, як ви хочете.

Використовуйте правильне інтелектуальне освітлення для повсякденних завдань Чотири налаштування освітлення, адаптовані до ваших щоденних завдань, полегшують життя. Дві прохолодні настройки тону, енергійні та концентровані, допомагають вам встати та зосередитися вранці. Однак теплі налаштування, читання та розслаблення дозволяють насолодитися гарною книгою та відпочити.

Розумне світло допоможе вам прокинутися і заснути Встановіть світло так, щоб вранці воно повільно яскравіло протягом певного періоду часу, імітуючи схід сонця. Це дозволить вам розпочати день спокійно та освіжено. Увечері ви можете відпочити під теплим білим світлом, яке повільно готує ваше тіло до відновного сну.

Підключіть свої ліхтарі до мосту Hue для повного керування вашим розумним освітленням Для повного набору інтелектуального управління та функцій потрібно підключити цей виріб до мосту Hue. Це дозволяє вам керувати своїм освітленням за допомогою програми Philips Hue, встановлювати таймери, процедури, додавати або вилучати світло тощо. * Міст Hue продається окремо.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
103053
Производитель
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців