Philips Hue White Ambiance Gu10 5W 929001953301

Philips Hue White Ambiance Gu10 5W 929001953301 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
1 667 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Philips Hue GU10 White Ambiance Додайте білу лампочку Philips Hue до своєї системи освітлення та додайте тепле біле світло, яке можна дистанційно регулювати та регулювати. Автоматизуйте управління освітленням, щоб воно вмикалося навіть тоді, коли вдома нікого немає Джерело світла GU10 Біле світло Бездротове світлодіодне джерело світла Додайте міст відтінку, щоб розблокувати більше функцій. Philips Hue iOS і Android можуть віддалено керувати вашим світлом з будь-якого місця. Користувач може перевірити, чи не забув він вимкнути світло перед виходом з дому, і увімкнути їх, якщо він працює пізно.

Встановлення графіків автоматичного ввімкнення та вимкнення освітлення Завдяки функції планувальника у програмі Philips Hue ваші ліхтарі Philips Hue можуть залишатися вдома вдома, навіть коли нікого немає. Встановіть світло, щоб воно вмикалось у встановлений час, щоб воно було яскравим, коли ви повернетесь додому. Ви навіть можете запрограмувати світло, щоб воно вмикалося в різних кімнатах у різний час. Звичайно, ви також можете налаштувати світло, щоб воно поступово вимикалося протягом ночі, і вам не доведеться турбуватися про те, чи хтось із них залишився включеним.

Затемнення без додаткового встановлення Насолоджуйтесь зручним плавним затемненням із Philips Hue. Не надто яскравий, не надто темний - просто ідеальний. Немає необхідності в додаткових установках, допомозі електрика та відсутність виступаючих кабелів.

Керуйте світлом, як хочете. Підключіть свої ліхтарі Philips Hue до мосту і починайте відкривати безмежні можливості управління світлом. Керуйте своїм освітленням за допомогою смартфона або планшета за допомогою мобільного додатка Philips Hue або використовуйте спеціальні перемикачі, які підтримують лампи Hue та лампочки. Налаштуйте автоматизовані графіки освітлення, сповіщення, сигнали тривоги тощо, щоб отримати максимальну віддачу від вашої системи Philips Hue. Philips Hue також працює з технологіями Amazon Alexa, Apple HomeKit та Google Home, які дозволяють керувати освітленням за допомогою голосу.

Розкрийте всі свої можливості інтелектуального освітлення за допомогою Hue Bridge Підключіть свої підсвічувачі Philips Hue до Bridge, щоб керувати своїм освітленням за допомогою смартфона або планшета за допомогою мобільного додатка Philips Hue.

Світлодіодне джерело світла з контролем бездротового керування Цим світлодіодним джерелом світла управляється бездротовий зв'язок, коли він підключений до моста Philips Hue для інтелектуального управління або до перемикача регулятора яскравості Philips Hue.

Затемнюється лише на пристроях, сумісних з Philips Hue Цей виріб можна регулювати лише у поєднанні з Philips Hue Bridge або Philips Hue

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
20121316
Производитель
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців