Philips Hue регулятор затемнення (Dimmer Switch)

Philips Hue регулятор затемнення (Dimmer Switch) ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
1 167 ₴
Под заказ, 7 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Затемнювач відтінків Philips Затемнювач відтінків Philips дозволяє легко керувати освітленням - вмикаючи та вимикаючи світло, регулюючи інтенсивність (затемнення та освітлення) та програмуючи 5 вибраних компонентів освітлення. Ви можете встановити його на стіну (за допомогою клейкої стрічки) або використовувати як портативний пульт дистанційного керування світлом. відповідно до вашого настрою та активності завдяки легкому затемненню та освітленню освітлення.

Можна підключити до 10 розумних ліхтарів Бездротовий перемикач затемнення дозволяє підключити до 10 точок світла (лампочки та лампи Philips Hue). Завдяки відповідним налаштуванням у мобільному додатку Philips Hue ви можете одночасно керувати вибраними ліхтарями (залежно від ваших уподобань - як усіма, так і однією лампою або лампочкою).

Розмістіть перемикач диммера де завгодно. Вимикач затемнення Philips Hue, якщо ви встановите його на стіну (або будь-яку іншу рівну поверхню), можна використовувати як звичайний вимикач світла з функцією затемнення. Включені самоклеючі стрічки та гвинти забезпечують легкий монтаж. Ви також можете використовувати його як портативний регулятор освітлення для більшого комфорту та зручності.

Переключення між світлими сюжетами Інтелектуальний перемикач затемнення дозволяє перемикатися між п’ятьма сценами світла на ваш вибір. Вибираючи сцену, ви можете кілька разів натиснути кнопку світла. За замовчуванням використовуються режими енергії, концентрації, читання та релаксації, але мобільний додаток Philips Hue дозволяє вам вибрати розташування самостійно.

Використання в якості портативного пульта дистанційного керування Hue Dimmer Control складається з основи та портативного пульта дистанційного керування, який кріпиться до основи за допомогою магніту. Ви можете зняти пульт дистанційного керування та використовувати його в будь-якому місці будинку.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товара
20121305
Производитель
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців