Philips Hue White Ambiace E27 7W 929002240901

Philips Hue White Ambiace E27 7W 929002240901 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
1 300 ₴
Під замовлення, 5 днів

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
УкрПошта
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Monobank»
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Лампа Philips Hue E27 7W W 2100K BT нитка розкоші Унікальний ретро-вигляд та всі можливості інтелектуального освітлення. Світлодіодна лампочка з можливістю затемнення з теплим білим світлом. Просте управління світлом забезпечується функцією Bluetooth. Підключіться до мосту Hue, щоб розблокувати всі функції розумного освітлення. Ретро-лампочка з м’яким білим світлом. Просте управління через Bluetooth. Керування за допомогою програми або голосу. * Додайте Hue Bridge, щоб розблокувати більше функцій.

Сучасні функції в стилі ретро. лампи розжарювання ви відтворюєте позачасовий дизайн лампочки Едісона з характерною ниткою розжарення всередині та прозорим кулькою. Ці розумні ретро-світлодіодні лампи поєднують старомодний чуток із сучасною технологією освітлення Philips Hue.

Контролюйте до 10 світлових точок за допомогою мобільного додатка Hue Bluetooth Мобільний додаток Hue Bluetooth дозволяє вам керувати своїми розумними лампочками Hue в одній кімнаті. Додайте до 10 розумних лампочок і керуйте ними всіма зі свого мобільного пристрою.

Керуйте освітленням своїм голосом * Керуйте освітленням своїм голосом, вільні руки. Прості голосові команди дозволяють керувати кількома світловими точками в кімнаті або керувати лише однією вибраною лампою * Працює з Google Assistant та Amazon Alexa.

Пристосуйте біле світло до своїх потреб Розумні лампочки та лампи Philios Hue дають приємне біле світло. Легко регульоване світло забезпечує потрібну кількість світла з ранку до вечора та дозволяє регулювати освітлення відповідно до ваших потреб.

Розкрийте всі свої можливості інтелектуального освітлення за допомогою мосту Hue. Збільште можливості розумного освітлення Philips Hue у вашому домі за допомогою мосту Philips Hue Bridge (продається окремо). Міст Hue дозволяє додати до 50 точок світла, якими ви можете керувати у своєму будинку та саду. Ви можете запланувати автоматичне включення світла, зробивши ваш дім справді розумним. Синхронізуйте своє світло з фільмами, іграми та музикою та підніміть домашні розваги на новий рівень. Контролюйте освітлення ззовні будинку або додайте в систему додаткові аксесуари, такі як датчики руху або пульт дистанційного керування світлом (перемикач диммера).

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товару
20121303
Виробник
Philips
Гарантія
6 місяців
Гарантійний термін
6 місяців