Баланс-платформа ARmedical DYNAPAD MAX DSC-35

Баланс-платформа ARmedical DYNAPAD MAX DSC-35

Баланс-платформа ARmedical DYNAPAD MAX DSC-35 ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
906 ₴
Топ
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»

Описание

Сенсомоторна подушка DYNAPAD MAX Подушка сенсомоторна - це дископодібний виріб із гнучкого матеріалу, що нагнітається на повітрі. Загальновживані імена заміни включають реабілітаційний диск, реабілітаційна подушка, реабілітаційний бере. Застосування сенсомоторної подушки

1. Подушка сидіння Вона змушує вас сидіти в правильному, ергономічному положенні та коригує поставу. Це допомагає правильно розташувати міжхребцеві диски (диски). Він стимулює рухи міжхребцевих дисків (дисків) і правильно їх розташовує. Це називається динамічне сидіння. Це зменшує біль у спині, що відчувається під час сидіння. Він зміцнює м’язи спини і живота. 

2. Тренажери: Це змушує вас сидіти в правильному, ергономічному положенні та коригує поставу. Це допомагає правильно розташувати міжхребцеві диски (диски). Він стимулює рухи міжхребцевих дисків (дисків) і правильно їх розташовує. Це називається динамічне сидіння. Поліпшення рухової координації. 

3. Для масажу ніг - сенсорні спайки, які стимулюють рецептори ніг, покращують відчуття та кровообіг. Сенсомоторна подушка DYNAPAD MAX має два типи поверхонь: Одна сторона заповнена сенсорними шипами. Друга сторона гладка - з трохи шорсткою поверхнею, що не ковзає. Виготовлений з висококласного ПВХ-матеріалу.

 Лабораторно випробуваний - не містить фталатів, токсичних речовин та важких металів.

 Максимальне динамічне навантаження - 200 кг.

 РОЗМІРИ: діаметр - 35 см, товщина - 8 см 

Для масажу ніг - сенсорні спайки, які стимулюють рецептори ніг, покращують відчуття та кровообіг. Сенсомоторна подушка DYNAPAD MAX має два типи поверхонь: Одна сторона заповнена сенсорними шипами. Друга сторона гладка - з трохи шорсткою поверхнею, що не ковзає. Виготовлений з висококласного ПВХ-матеріалу. Лабораторно випробуваний - не містить фталатів, токсичних речовин та важких металів. 

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!


Характеристики

Код товара
102911
Состояние
Новое
Гарантійний термін
6 місяців