Ингалятор MEDEL FAMILY PLUS ELEFANTE

Ингалятор MEDEL FAMILY PLUS ELEFANTE

Ингалятор MEDEL FAMILY PLUS ELEFANTE ##от компании## Інтернет-магазин EconomPokupka - ##фото## 1
1 803 ₴
Под заказ, 5 дней

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Оплата на карту «Monobank»
Оплата на карту «ПриватБанк»

Описание

Нова лінійка продуктів Medel. Переваги добре відомого та цінуваного інгалятора Medel Plus з добавками для вашої дитини. Щоб зробити інгаляцію ще більш приємною. Набір також включає наклейку для інгалятора, кольорові олівці та барвники для дітей, а також додаткову маску для новонароджених.

Інгалятор Medel Family Plus Elefante з небулайзером Medel Jet Plus

Інгалятор Medel Jet Plus небулайзер надзвичайно ефективний. Він був розроблений для мінімізації втрат ліків, для цього була використана подвійна клапанна система. Під час інгаляції, коли аерозольний туман утворюється із препарату компресором і пацієнт вдихає, один із клапанів залишається відкритим, і препарат вивільняється, що значно збільшує ефективність розпилення та мінімізує втрату препарату. Після видиху один клапан закривається, а другий клапан перешкоджає виходу туману небулайзера, тим самим запобігаючи виходу препарату.

Ефективна та ефективна терапія дихальних шляхів у вашому домі за допомогою інгалятора Medel Family Plus

Дихаюча фракція, тобто всмоктування лікарського туману в дихальних шляхах із застосуванням небулайзера Medel Jet Plus, досягає 92,6%. Частинка 0,8 мкм (MMAD) досягне і найкраще поглинеться в нижніх дихальних шляхах. Терапія за допомогою небулайзера Medel Jet Plus принесе полегшення і буде чітко підтримувати лікування людей, які страждають на хронічну пневмонію, ХОЗЛ, гострий бронхіт та інші захворювання нижніх дихальних шляхів.

Час вдиху має значення для вашої родини

aacc-ea42-440d-96f2-3565c7fe877d_large.jpg

Medel Family Plus - це інгалятор, призначений для дорослих та дітей. Привабливий та винахідливий дизайн дозволяє легко керувати пристроєм. Вбудована ручка дозволяє безпечно носити інгалятор.


Небулайзер Medel Jet Plus розміщений поза корпусом інгалятора, що позбавляє потреби відкривати, встановлювати та знімати небулайзер. Більше того, кількість лікарського засобу в контейнері легко контролювати під час інгаляції, яка займає всього 5 хвилин для 1,5 мл препарату.


Надзвичайно тихий компресор із сучасною системою придушення звуку
Інгалятор Medel Family Plus використовує систему придушення звуку компресора, з останньою конструкцією покоління з трьома кульковими підшипниками та двома вбудованими глушниками. Члени домогосподарства, які використовують інгалятор Medel Family Plus, почують 52 дБА, тобто лише тихий звук компресора та будь-які інші звуки в навколишньому середовищі. Дихальна дитина чи малюк, який знаходиться поруч із увімкненою родиною, легко сприйме форму роботи з інгалятором.


Маска Medel Soft Touch для підвищення комфорту інгаляцій для дітей та дорослих.Набір
аксесуарів, прикріплених до інгалятора Medel Family Plus, включає три маски Medel Soft Touch для дорослих та дітей старше 6 місяців. Додатково додається маска для новонародженого. Маски закінчені м’яким та шкіряним ущільненням, що запобігає подразненню ніжної шкіри обличчя. Щільно прилягаюча маска необхідна людям, які не хочуть або не можуть користуватися мундштуком.


Для наймолодших пацієнтів маска є єдиним рішенням, дитині досить дихати, і туман від небулайзера разом з інгаляцією буде спрямований в дихальні шляхи. Маски легко чистити, просто змийте їх в теплій воді з невеликою кількістю миючого засобу, висушіть і сховайте.

Набір для інгаляторів Medel Family Plus

До складу інгалятора Medel Family Plus входять: небулайзер Medel Jet Plus, мундштук, наконечник носа, трубка дихальних шляхів, запасні повітряні фільтри, маска Medel Soft Touch для дорослих, маска Medel Soft Touch для дітей 6 м +, гарантійний талон, інструкція польською та зручна та зручна сумка Medel для безпечного зберігання та транспортування аксесуарів.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!


Характеристики

Код товара
102905
Производитель
Medel
Состояние
Новое
Гарантійний термін
6 місяців