Інтернет-магазин побутової техніки та електроніки
(098) 565-83-44(063) 530-49-08
  • Слайд

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00)

Код: 102745
В наявності
7 004 грн
Мінімальне замовлення: 0 шт.
Передзвоніть мені
Умови оплати та доставкиУмови повернення та обміну

Повернення товару за рахунок покупця протягом 14 днів

Протягом 14 днів товар можна обміняти чи повернути, за умов:

- товар не використовувався та немає слідів використання: подряпин, потертостей, плям, бруду;
- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
- збережено заводське маркування та всі ярлики.

Будь ласка, перевіряйте комплектність та відсутність дефектів у товарів під час отримання!

Умови гарантії
Гарантія надається на термін від 2-х тижнів до 6 місяців.

Для цього потрібно зв'язатись з менеджером та відправити товар з випискою в повній комплектації та рідній упаковці.

Термін виконання гарантійного обслуговування: від 15 до 30 днів. У випадку відсутності запчастин, термін може збільшитися, але не більше ніж на 60 днів.

Будь ласка, перевіряйте комплектність та відсутність дефектів у товарів під час отримання!

Гарантія не надається, якщо:
- є механічні пошкодження, які виникли внаслідок необережних дій покупця або інших осіб. А також, від впливу рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів тощо;
- порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
- було здійснено несанкціоноване розкриття чи ремонт;
- серійний або IMEI номер, що зберігається в пам'яті виробу, змінено, стерто або не може бути встановлено;
- пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі.
Контактна інформація

Україна, Івано-Франківська обл., Коломия, Коломия

Опис

NVIDIA GeForce GTX 1650 - сучасна та ефективна графіка

Найновіші ігрові версії вже у вас під рукою, завдяки параметрам, пропонованим графікою GTX 1650. Це карта, заснована на сучасній архітектурі Тьюрінга , яка забезпечує ще більшу продуктивність в іграх, графіці та перегляді відео високої чіткості . Картка NVIDIA GTX 1650 використовує швидку пам'ять GDDR5 і пропонує тактову частоту до 1560 МГц. Завдяки таким уточненим параметрам, блок GTX 1650 буде ідеально підходить для найвибагливіших виробництв .

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото GTX1650.png

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото ddr5.svg

4 Гб оперативної пам'яті GDDR5

Play, насолоджуватися відмінною якістю зображення і безперебійної роботи завдяки 4 Гб в GDDR5 пам'яті. Утричі вища продуктивність GDDR5 в порівнянні з попередньою версією оперативної пам'яті, що використовувалася у відеокартах, гарантує безперебійну роботу, набагато більшу швидкість і, отже, дозволяє розслабитися під час перегляду захоплюючих бойовиків або відтворення найкращих постановок. Віртуальний геймплей без набридливих пробок і кліток? Завдяки 4 ГБ GDDR5 ви перейдете на абсолютно новий рівень ігор!

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото wentylator.svg

Активна система охолодження

Активна система охолодження відеокарти складається з радіатора і вентиляторного вузла (одного або декількох). Тепловідвід отримує тепло від графічного ядра і розсіює його завдяки десяткам тонких пластин. У свою чергу, вентилятор призначений для ефективного охолодження радіатора. Такий набір чудово доповнює і в більшості випадків пропонує найбільш оптимальне охолодження для відеокарти. Це забезпечує хороший компроміс між низьким рівнем шуму та високою ефективністю, оскільки швидкість вентилятора залежить від поточного навантаження на графічний чіп: коли вона низька, вентилятор обертається майже безшумно . Зі збільшенням навантаження швидкість вентилятора також збільшується, забезпечуючи ефективне охолодження всієї системи.

Альтернативою активному охолодженню є абсолютно безшумна пасивна система , яка використовує лише радіатор без вентилятора. Однак він використовується лише в низькопродуктивних відеокартах нижнього сегмента, які не генерують багато тепла.

Нечисленні, найефективніші агрегати також адаптовані на заводі для водяного охолодження . Це рішення дорожче і складніше, ніж активне або пасивне охолодження, але воно забезпечує найвищу ефективність.

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото vrready.svg

VR Ready

Дивуйтеся можливостям, які пропонує технологія віртуальної реальності (VR) . Змініть спосіб гри і станьте повноцінним учасником триваючої битви, вдарившись до середини дії завдяки справжньому 3D . Рухайте головою, щоб змінити зображення, яке бачите, взаємодіяти за допомогою жестів, насолодитися незабутніми розвагами на найвищому рівні . Завдяки технології VR Ready ви отримуєте чудову якість зображення, плавність та динаміку, про які нещодавно можна було лише мріяти.

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото vr_ready.jpg

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото ansel.svg

NVIDIA Ansel

Завдяки технології Ansel, яка є відповіддю на обмежені можливості доступних інструментів для зйомки скріншотів з комп’ютерних ігор, ви можете вільно робити знімки екрана з будь-якої точки зору . Плаваюча камера, фільтри пост-обробки, підтримка режиму EXR, супер-роздільна здатність та 360-градусна зйомка - це лише деякі функції, які пропонує NVIDIA. Технологія Ansel дозволяє редагувати зображення, видиме під час гри, змінюючи положення камери та кут огляду. Робіть скріншоти з зовсім іншої точки зору, знімайте значно ширший пейзаж, редагуйте та покращуйте кольори.

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото ansel.jpg

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото vulkan.svg

Новий інтерфейс Vulkan

Працюйте, грайте, дивіться - зручно та комфортно завдяки бібліотеці Vulkan API для кращого контролю над вашою графічною картою та нижчого навантаження графічного процесора. API Vulkan зменшив накладні витрати на управління, тому для виконання тих самих завдань йому потрібно менше потужності процесора, а також покращення масштабування в багатоядерних процесорах. Сьогодні дивуйтеся набагато кращій графіці в іграх та можливостям, прихованим у бібліотеці Vulkan .

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото HDMI.svg

Роз'єм HDMI

Ця модель відеокарти має пакет ключових портів. Також є єдиний роз'єм HDMI, який передає цифрове аудіо та відео без стиснення. Порт HDMI дозволяє підключити до комп'ютера монітор або телевізор високої чіткості. Стандарт HDMI чудово підходить для перегляду фільмів у якості 4K із 8-канальним звуком із дискретизацією 192 кГц.

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото port_hdmi.jpg

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото displayport.svg

Роз'єм DisplayPort

Картка оснащена одним роз'ємом Display Port - це універсальний цифровий інтерфейс, що дозволяє підключати налаштування монітора, систему домашнього кінотеатру, проектор та інші сумісні пристрої. Одного роз'єму порту дисплея буде цілком достатньо для базової конфігурації комп'ютера з одним дисплеєм або для розширених наборів, в яких наступні монітори підключаються до інших типів роз'ємів на відеокарті.

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото dvip.svg

Роз'єм DVI

На цій відеокарті ви знайдете перевірений роз'єм DVI, який можна використовувати для підключення до сумісного монітора. Цей стандарт забезпечує передачу зображення у високій якості та роздільній здатності без затримки та відсікання, завдяки оптимальній пропускній здатності з'єднання та високій швидкості оновлення. Карта з одним роз'ємом DVI буде працювати в базовій конфігурації з одним монітором або в більш складних, в яких додаткові екрани підключені до інших роз'ємів на карті.

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото port_dvi.jpg

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото pcie.svg

Відчуйте новий рівень ігрового процесу

Ця модель карти оснащена роз’ємом PCI Express 3.0 x16, що забезпечує як велику сумісність з багатьма материнськими платами, так і дуже високу пропускну здатність. Переважна більшість відеокарт різного цінового діапазону мають цей тип роз’єму. Тож це буде правильним вибором практично для будь-якої конфігурації.

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото pci.png

Працюючи на максимальній швидкості

Відеокарта ASUS Phoenix GeForce GTX 1650 розроблена для підтримки новітніх ігор AAA. Архітектура Тьюрінга гарантує абсолютно нові можливості, впроваджуючи рішення, що значно підвищують продуктивність у порівнянні з моделями попереднього покоління. Скористайтеся переробленими технічними характеристиками, великим програмним забезпеченням та технологією Nvidia G-Sync, яка дозволяє регулювати частоту оновлення для більш плавного зображення.

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото 5887885_2019_05_06_15_42_431269185672.png

Ефективна система охолодження

Найкращі картки потребують спеціально пристосованого охолодження, щоб підтримувати генеровані температури постійно низькими незалежно від навантаження. Картка Phoenix GeForce GTX 1650 оснащена сучасним вентилятором, який використовує кулькові підшипники, довговічність яких забезпечує подвійний термін служби. Леза не тільки покращують потік повітря, але також стійкі до осідання пилу, тому їх не потрібно ретельно очищати.

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото 5887885_2019_05_06_15_42_44531948924.png

Сучасне програмне забезпечення

Поряд з відеокартою ви отримуєте доступ до багатьох функцій та програм, які не тільки підвищують комфорт гри, але і дозволяють розширити можливості пристрою. Інструмент GPU Tweak II забезпечує комфортну настройку карти під вимоги конкретних ігор, сервіс Quantumcloud дозволить вам запускати додаток у хмарі з простою карткою, XSplit підвищує якість потокової передачі, а підписка wtfast позбавить вас від затримок під час онлайн-ігор. Є безліч можливостей!

Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00) - фото 5887885_2019_05_06_15_42_44701516657.png

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!


Характеристики

ВиробникASUS
ВиробникASUS
Гарантійний термін6 міс.
СтанНовий
Asus GeForce GTX 1650 Phoenix 4GB OC (90YV0CV0-M0NA00)

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні товари

Контакти
Інтернет-магазин EconomPokupka
Контактна особа:
Назарій
Контакти:
Адреса:
Україна, Івано-Франківська обл., Коломия, Коломия
Графік роботи:
Пн-Пт 9:30 - 17:30 Сб 9:30 - 14:00 без перерв;
Нд вихідний
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх