Інтернет-магазин побутової техніки та електроніки
(098) 565-83-44(063) 530-49-08
  • Слайд

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC)

Код: 102731
В наявності
9 603 грн
Мінімальне замовлення: 0 шт.
Передзвоніть мені
Умови оплати та доставкиУмови повернення та обміну

Повернення товару за рахунок покупця протягом 14 днів

Протягом 14 днів товар можна обміняти чи повернути, за умов:

- товар не використовувався та немає слідів використання: подряпин, потертостей, плям, бруду;
- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
- збережено заводське маркування та всі ярлики.

Будь ласка, перевіряйте комплектність та відсутність дефектів у товарів під час отримання!

Умови гарантії
Гарантія надається на термін від 2-х тижнів до 6 місяців.

Для цього потрібно зв'язатись з менеджером та відправити товар з випискою в повній комплектації та рідній упаковці.

Термін виконання гарантійного обслуговування: від 15 до 30 днів. У випадку відсутності запчастин, термін може збільшитися, але не більше ніж на 60 днів.

Будь ласка, перевіряйте комплектність та відсутність дефектів у товарів під час отримання!

Гарантія не надається, якщо:
- є механічні пошкодження, які виникли внаслідок необережних дій покупця або інших осіб. А також, від впливу рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів тощо;
- порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
- було здійснено несанкціоноване розкриття чи ремонт;
- серійний або IMEI номер, що зберігається в пам'яті виробу, змінено, стерто або не може бути встановлено;
- пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі.
Контактна інформація

Україна, Івано-Франківська обл., Коломия, Коломия

Опис

Суперпродуктивність із GeForce GTX 1660 Super

Графічний чіп GeForce GTX 1660 Super був розроблений з урахуванням вимогливих користувачів і базувався на сучасній архітектурі Тьюрінга. Він використовує 6 ГБ оперативної пам'яті GDDR6, 1408 потокових процесорів, 48 модулів ROP і 88 текстурних блоків, завдяки чому графіка в іграх буде представлена дуже детально. Максимальна підтримувана роздільна здатність становить 7680 x 4320, тому пристрій можна використовувати в комплекті практично з будь-яким монітором, телевізором або проектором. Блок GeForce GTX 1660 Super ідеально підходить для найкращих ігор, а також для графічної роботи та перегляду відеоматеріалів високої чіткості.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото ddr6.svg

6 ГБ оперативної пам'яті GDDR6

Запросіть своїх друзів, сядьте на зручний диван, відтворіть фільм у форматі 4K і насолоджуйтесь динамічним зображенням завдяки 6 ГБ пам'яті GDDR6 . Забудьте про неприємні кадри під час відтворення найкращих постановок або відсікання під час роботи в просунутих графічних програмах. Оперативна пам’ять GDDR6 відрізняється не лише в кілька разів вищою продуктивністю та енергоефективністю, а й унікальною якістю, що гарантує плавність відображуваного зображення. Насолоджуйтесь безперебійним ігровим процесом, змагайтеся з найкращими конкурентами у світі - завдяки 6 ГБ пам'яті GDDR6 ви можете зробити набагато більше!

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото wentylator.svg

Активна система охолодження

Активна система охолодження відеокарти складається з радіатора і вентиляторного вузла (одного або декількох). Тепловідвід отримує тепло від графічного ядра і розсіює його завдяки десяткам тонких пластин. У свою чергу, вентилятор призначений для ефективного охолодження радіатора. Такий набір чудово доповнює і в більшості випадків пропонує найбільш оптимальне охолодження для відеокарти. Це забезпечує хороший компроміс між низьким рівнем шуму та високою ефективністю, оскільки швидкість вентилятора залежить від поточного навантаження на графічний чіп: коли вона низька, вентилятор обертається майже безшумно . Зі збільшенням навантаження швидкість вентилятора також збільшується, забезпечуючи ефективне охолодження всієї системи.

Альтернативою активному охолодженню є абсолютно безшумна пасивна система , яка використовує лише радіатор без вентилятора. Однак він використовується лише в низькопродуктивних відеокартах нижнього сегмента, які не генерують багато тепла.

Нечисленні, найефективніші агрегати також адаптовані на заводі для водяного охолодження . Це рішення дорожче і складніше, ніж активне або пасивне охолодження, але воно забезпечує найвищу ефективність.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото vrready.svg

VR Ready

Дивуйтеся можливостям, які пропонує технологія віртуальної реальності (VR) . Змініть спосіб гри і станьте повноцінним учасником триваючої битви, вдарившись до середини дії завдяки справжньому 3D . Рухайте головою, щоб змінити зображення, яке бачите, взаємодіяти за допомогою жестів, насолодитися незабутніми розвагами на найвищому рівні . Завдяки технології VR Ready ви отримуєте чудову якість зображення, плавність та динаміку, про які нещодавно можна було лише мріяти.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото vr_ready.jpg

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото ansel.svg

NVIDIA Ansel

Завдяки технології Ansel, яка є відповіддю на обмежені можливості доступних інструментів для зйомки скріншотів з комп’ютерних ігор, ви можете вільно робити знімки екрана з будь-якої точки зору . Плаваюча камера, фільтри пост-обробки, підтримка режиму EXR, супер-роздільна здатність та 360-градусна зйомка - це лише деякі функції, які пропонує NVIDIA. Технологія Ansel дозволяє редагувати зображення, видиме під час гри, змінюючи положення камери та кут огляду. Робіть скріншоти з зовсім іншої точки зору, знімайте значно ширший пейзаж, редагуйте та покращуйте кольори.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото ansel.jpg

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото vulkan.svg

Новий інтерфейс Vulkan

Працюйте, грайте, дивіться - зручно та комфортно завдяки бібліотеці Vulkan API для кращого контролю над вашою графічною картою та нижчого навантаження графічного процесора. API Vulkan зменшив накладні витрати на управління, тому для виконання тих самих завдань йому потрібно менше потужності процесора, а також покращення масштабування в багатоядерних процесорах. Сьогодні дивуйтеся набагато кращій графіці в іграх та можливостям, прихованим у бібліотеці Vulkan .

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото HDMI.svg

Роз'єм HDMI

Ця модель відеокарти має пакет ключових портів. Також є єдиний роз'єм HDMI, який передає цифрове аудіо та відео без стиснення. Порт HDMI дозволяє підключити до комп'ютера монітор або телевізор високої чіткості. Стандарт HDMI чудово підходить для перегляду фільмів у якості 4K із 8-канальним звуком із дискретизацією 192 кГц.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото port_hdmi.jpg

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото displayport.svg

Роз'єм DisplayPort

Картка оснащена одним роз'ємом Display Port - це універсальний цифровий інтерфейс, що дозволяє підключати налаштування монітора, систему домашнього кінотеатру, проектор та інші сумісні пристрої. Одного роз'єму порту дисплея буде цілком достатньо для базової конфігурації комп'ютера з одним дисплеєм або для розширених наборів, в яких наступні монітори підключаються до інших типів роз'ємів на відеокарті.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото dvip.svg

Роз'єм DVI

На цій відеокарті ви знайдете перевірений роз'єм DVI, який можна використовувати для підключення до сумісного монітора. Цей стандарт забезпечує передачу зображення у високій якості та роздільній здатності без затримки та відсікання, завдяки оптимальній пропускній здатності з'єднання та високій швидкості оновлення. Карта з одним роз'ємом DVI буде працювати в базовій конфігурації з одним монітором або в більш складних, в яких додаткові екрани підключені до інших роз'ємів на карті.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото port_dvi.jpg

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото pcie.svg

Відчуйте новий рівень ігрового процесу

Ця модель карти оснащена роз’ємом PCI Express 3.0 x16, що забезпечує як велику сумісність з багатьма материнськими платами, так і дуже високу пропускну здатність. Переважна більшість відеокарт різного цінового діапазону мають цей тип роз’єму. Тож це буде правильним вибором практично для будь-якої конфігурації.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото pci.png

Невелика картка з високою продуктивністю

Потужність повнорозмірної відеокарти у неймовірно маленькому корпусі. Відеокарти MSI AERO ITX ідеально підходять для невеликих систем HTPC та ПК, оскільки вони займають лише частку простору повнорозмірної графічної карти. Це означає, що він поміститься практично в будь-якому шасі і забезпечить вам плавний ігровий досвід.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото 6317625_2019_10_30_08_30_22498296565.png

Ідеально підходить у будь-якому випадку

Завдяки своїм невеликим розмірам, він поміститься практично в будь-якому житлі. Його компактні розміри також означають, що його вага значно менша, ніж у повнорозмірної графічної карти.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото 6317625_2019_10_30_08_30_22915676130.png

Захоплюючий геймплей

Карти MSI пропонують плавний ігровий процес без заїкання або розриву екрану. Насолоджуйтесь грою у високій продуктивності.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото 6317625_2019_10_30_08_30_22967819186.png

Програвач програм MSI

Розроблений у ексклюзивній співпраці з BlueStacks, програвач MSI APP забезпечує плавний ігровий процес між мобільними іграми та платформою ПК, а також використовує спеціальні функції, такі як спеціальне освітлення клавіатури та покращена графіка для багатозадачності.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото 6317625_2019_10_30_08_30_221792754917.jpeg

MSI Afterburner

MSI Afterburner - це найбільш визнане та широко використовуване програмне забезпечення для розгону відеокарт. Це дає вам повний контроль над вашою графічною картою та дозволяє контролювати ключові системні показники в режимі реального часу.

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC) - фото 6317626_2019_10_29_15_23_0331162064.png

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!


Характеристики

ВиробникMSI
ВиробникMSI
Гарантійний термін6 міс.
СтанНовий
MSI GeForce GTX 1660 SUPER Aero ITX OC 6GB GDDR6 (GTX1660SUPERAEROITXOC)

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні товари

Контакти
Інтернет-магазин EconomPokupka
Контактна особа:
Назарій
Контакти:
Адреса:
Україна, Івано-Франківська обл., Коломия, Коломия
Графік роботи:
Пн-Пт 9:30 - 17:30 Сб 9:30 - 14:00 без перерв;
Нд вихідний
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх