Інтернет-магазин побутової техніки та електроніки
(098) 565-83-44(063) 530-49-08
 • Слайд

Тонометр Braun ExactFit 3 BUA6150

Код: 102461
В наявності
1 745 грн
Мінімальне замовлення: 0 шт.
Передзвоніть мені
Умови оплати та доставкиУмови повернення та обміну

Повернення товару за рахунок покупця протягом 14 днів

Протягом 14 днів товар можна обміняти чи повернути, за умов:

- товар не використовувався та немає слідів використання: подряпин, потертостей, плям, бруду;
- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
- збережено заводське маркування та всі ярлики.

Будь ласка, перевіряйте комплектність та відсутність дефектів у товарів під час отримання!

Умови гарантії
Гарантія надається на термін від 2-х тижнів до 6 місяців.

Для цього потрібно зв'язатись з менеджером та відправити товар з випискою в повній комплектації та рідній упаковці.

Термін виконання гарантійного обслуговування: від 15 до 30 днів. У випадку відсутності запчастин, термін може збільшитися, але не більше ніж на 60 днів.

Будь ласка, перевіряйте комплектність та відсутність дефектів у товарів під час отримання!

Гарантія не надається, якщо:
- є механічні пошкодження, які виникли внаслідок необережних дій покупця або інших осіб. А також, від впливу рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів тощо;
- порушено правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
- було здійснено несанкціоноване розкриття чи ремонт;
- серійний або IMEI номер, що зберігається в пам'яті виробу, змінено, стерто або не може бути встановлено;
- пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі.
Контактна інформація

Україна, Івано-Франківська обл., Коломия, Коломия

Опис

Особливості

 • тип : плечовий
 • показники : діастолічний тиск, систолічний тиск, пульс
 • Нерегулярне виявлення серцебиття : так
 • відкачування : автоматична
 • пам'ять результатів : 40
 • усереднення результатів : так
 • рідкокристалічний дисплей : так
 • розмір манжети : 2 манжети в комплекті: 1. 20 - 32 см | 2,32 - 42 см
 • інші : великий дисплей | 2 користувачі | спеціальне додаток
 • блок живлення : батарейки
 • вага нетто : 0,5 кг

Апарат для вимірювання артеріального тиску на плечі з двома манжетами, Braun, ExactFit 3 BUA6150

Автоматичний вимірювач артеріального тиску в плечах, точний, зручний і простий у використанні. Клінічно доведена точність вимірювань. Манометр вимірює тиск осцилометричним методом . Він має автоматичний запис результатів для двох людей . Для кожної людини це останні 40 вимірювань разом із часом та датою вимірювання . Для поліпшення контролю результатів він має функцію усереднення останніх 3 вимірювань . Braun BUA6150 має показник рівня артеріального тиску, який відповідає вимогам ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я). Індикатор полегшує перевірку вимірювань.

Хоча найбільш точне вимірювання тиску проводиться за допомогою ручного аускультатора, ми рекомендуємо лише повністю автоматичні прилади для домашнього використання. Найголовніше - це вміння вимірювати себе без допомоги іншої людини. Тож давайте збережемо аускультативний метод для відвідування лікаря та підберемо електронний пристрій для щоденного використання. Цей прилад вимірює тиск осцилометричним методом, який вимірює пульсуючу хвилеподібність артерії.

Плечові брекети найпоширеніші на ринку. Цей тип пристроїв має кращу репутацію, ніж наручний. Монітор артеріального тиску в плечах збирає кращі відгуки як серед лікарів, так і серед пацієнтів. Він вважається більш точним і дає більш надійний результат вимірювання. Обстеження за допомогою нього також зазвичай займає менше часу. Наручний монітор артеріального тиску має думки менш точні та точні. Це добре підійде людям з ожирінням, чия окружність рук не дозволяє використовувати дельтоподібний пристрій.

Монітор артеріального тиску для плечей із двома стандартними манжетами типу Braun ExactFit 3

Braun BUA6150 має 2 манжети

Легко налаштувати манжету відповідно до ваших потреб і точно виміряти тиск. Занадто маленька або занадто велика манжета може призвести до неточного вимірювання артеріального тиску. Перша манжета стандартної ширини від 20 до 32 см. Людям з розвиненими м’язами рук слід вибирати манжету нестандартної ширини, що перевищує 32 см. Пристрій дозволяє самостійно замінити манжету на іншу.

Braun BUA6150 має дуже великий дисплей

Дисплей відіграє важливу роль, особливо коли вимірювання повинні виконувати люди похилого віку або особи з проблемами зору. Монітор артеріального тиску відображає на дисплеї іншу корисну інформацію, таку як сигналізація про серцеву аритмію та індикатор рівня артеріального тиску, що відповідає вимогам ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я). На екрані чітко і просто відображаються результати, завдяки яким навіть найбільш неспеціаліст зможе правильно прочитати вимірювання тиску.

Braun BUA6150 має пам’ять для 2 користувачів x 40 результатів

Ця функція дуже важлива для людей, які регулярно вимірюють кров'яний тиск протягом більш тривалого періоду часу, і хотіли б, щоб результати запам'ятовувались пристроєм, щоб мати можливість пізніше розрахувати середнє вимірювання тиску. Це дозволяє краще контролювати хворобу та оцінювати напрямок її розвитку. Пристрій зберігає до 40 вимірювань. Додатковою зручністю є також можливість запам'ятовувати виміри для двох різних людей. Це чудовий варіант, якщо ви вимірюєте артеріальний тиск разом зі своїм чоловіком / дружиною.

Монітор артеріального тиску для плечей з двома точками вимірювання Braun ExactFit 3 Arm

Braun BUA6150 має виявлення аритмії та клінічно доведену точність

Якщо прилад один раз сигналізує про порушення серцевого ритму, звичайно, нам не слід надто турбуватися про це. Однак, коли така ситуація трапляється кілька разів, варто проконсультуватися з лікарем, який оцінить достовірність такого діагнозу.

Braun BUA6150 має м’яке нагнітання та миттєву інтерпретацію даних, а також можливість середнього вимірювання 3 для оптимального, надійного зчитування.

Сумісний із додатком Braun Healthy Heart (ручне введення)

За допомогою програми ви можете відстежувати свій артеріальний тиск, додавати показники способу життя і навіть ділитися даними зі своїм лікарем. Отримайте миттєвий доступ до своїх даних і відстежуйте свій прогрес з часом. Ваші дані, такі як артеріальний тиск та частота серцевих скорочень, відображаються у вашому додатку як: графіки, результати календаря або списки історії результатів. Додайте фактори способу життя. Подивіться, як дієта, фізичні вправи, стрес і сон впливають на результати артеріального тиску. Натисканням кнопки ви можете надіслати повний опис історії свого артеріального тиску безпосередньо своєму лікарю, іншим медичним працівникам або родині. Простота налаштування за допомогою вбудованих навчальних посібників.

Монітор артеріального тиску для плечей з двома Braun ExactFit 3

Монітор артеріального тиску для плечей з двома брендами Braun ExactFit 3 Brand Different


Характеристики

ВиробникBraun
Гарантійний термін6
Тонометр Braun ExactFit 3 BUA6150

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні товари

Контакти
Інтернет-магазин EconomPokupka
Контактна особа:
Назарій
Контакти:
Адреса:
Україна, Івано-Франківська обл., Коломия, Коломия
Графік роботи:
Пн-Пт 9:30 - 17:30 Сб 9:30 - 14:00 без перерв;
Нд вихідний
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх